Як оформити стіну.

Дизайнерське оформлення однієї зі стін вашої кімнати - мабуть, найпростіший і оригінальний спосіб не просто прикрасити приміщення, але і внести "родзинку" в його інтер'єр. Є величезна кількість способів, як зробити оригінальну прикрасу для застосування на стіні.
Інструкція
1
Використовуйте свою уяву. Сядьте перед стіною, яку в майбутньому плануєте декорувати і малюйте. Малюйте все образи і скороминущі картинки, які спливають у вашій голові. Після того як запас ідей вичерпається, спробуйте з'єднати всі прийшло на розум. Після того як останній штрих буде нанесений на папір, вважайте, що півсправи зроблено.
2
Скористайтеся поширеними способами декорування стін. Наприклад, фактурна штукатурка дозволяє зробити красиві переходи і вставки, а плитки з каменю і мармуру надають інтер'єру багатий вигляд. Однак ваша задача зробити не «як у всіх", а з'єднати всі можливі інструменти декору так, як до вас ще ніхто не робив.
3
Не зупиняйтеся на використанні лише звичних ремонтних місць. Дизайн не виключає використання будь-яких матеріалів. Ви вправі творити, де хочете і як хочете. Сплетіть красиві вставки з бісеру, які в майбутньому можна буде пришити до спеціально підготовленим вставкам з непотрібної старого одягу.
4
Не бійтеся здійснювати незвичайні вчинки і приймати сміливі дизайнерські рішення. Наприклад, чому б не приклеїти на стіну вазу, а під нею не намалювати стіл. Подумайте про те, що навряд чи хтось із ваших близьких і знайомих бачив. Не бійтеся творити, і ви отримаєте унікальний спосіб дивувати людей, оточуючих вас.
5
Не використовуйте занадто багато дрібних деталей. Незважаючи на те, що виглядають вони цікаво і незвично, пам'ятайте про майбутню прибиранні, яка рано чи пізно наздожене вас. Прибирати пил зі стіни, цілком складається з різних дрібниць, буде більш ніж складно, тому намагайтеся маневрувати між вибором краси і практичності.