Як перекинути відео з камери на комп'ютер. Як перекинути через юсб скачані ігри на компютері.

У наш час технічний прогрес призвів до того, що можна забути, що таке відеострічка, відеокасета і відеоплеєр. Тепер можна знімати цифрове відео і зберігати та переглядати його прямо на персональному комп'ютері . Для того, щоб перенести відеофайли з камери на комп'ютер, існує декілька способів. Але найпростіший з них - передача файлів через data-кабель.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Спочатку підключіть відеокамеру до персонального комп'ютера. Для цього вставте data-кабель одним кінцем у відповідний роз'єм на камері (зазвичай поряд з ним зображений значок "USB") та іншим - в USB-вхід на комп'ютері (можна через USB-подовжувач).
2
Потім почекайте, доки комп'ютер визначить підключену до нього відеокамеру.
3
Після цього перед вами з'явиться вікно автозапуску з можливими діями над файлами відео камери.
4
У вікні вибору дій над відеофайлами, що зберігаються на камері, виберіть рядок "Відкрити", клацнувши по ній лівою кнопкою миші один раз, після чого натисніть кнопку "ОК", що знаходиться внизу вікна.
5
Перед вами з'явиться вікно оглядача файлів і папок, що зберігаються на накопичувачі відео камери. У ньому відкрийте папку під назвою "Відео" (конкретну назву папки залежить від марки і виробника відео камери).
6
Після того, як перед вами з'явилася папка, що містить самі відеофайли, виберіть ті з них, які потрібно скопіювати на комп'ютер.
7
Потім натисніть клавіші "Ctrl + C" на клавіатурі, щоб скопіювати вибрані файли в буфер обміну системи. Також скопіювати вибрані файли можна, клацнувши по ним файлам правою кнопкою миші один раз і вибравши в меню рядок "Копіювати".
8
Після того, як ви скопіювали файли в буфер обміну, зайдіть в папку на комп'ютері , в яку необхідно перенести відеофайли.
9
Увійшовши в потрібну директорію, натисніть клавіші "Ctrl + V" на клавіатурі, щоб вставити скопійовані файли. Для того, щоб вставити файли, можна також клацнути в обраній папці по порожньому місці правою кнопкою миші і вибрати в меню, рядок "Вставити".
Зверніть увагу
Якщо після з'єднання відеокамери з комп'ютером нічого не відбулося, значить на комп'ютер не встановлені драйвери відеокамери, які забезпечують взаємну роботу пристроїв (відеокамери та комп'ютера). Драйвери зазвичай постачаються на диску, який має йти в комплекті з відеокамерою.
Корисна порада
Процес копіювання відеофайлів на комп'ютер може займати довгий час. Точна тривалість передачі залежить від розміру файлів, швидкості передачі і характеристик комп'ютера.