Як прилаштувати другий поверх.

Якщо ви захотіли збільшити метраж вашого житлового заміського будинку за допомогою зведення другого поверху , слід пам'ятати ряд важливих правил. Вони дозволять не тільки зробити добудову без небезпеки для вас і ваших близьких, але і заощадять час та кошти.
Інструкція
1
Далі визначте ваші можливості. Йдеться про те, що якщо ваш будинок має маленької дахом, а територія, яку ви б хотіли в результаті, істотно більше, ніж та, що є на горищі, вам доведеться зносити дах. Якщо ж вона досить велика, а необхідний метраж навпаки, просто закупите потрібну кількість матеріалу для обробки горища під ще одну кімнату. Швидше за все, вам буде потрібно кілька рулонів утеплювача і верхній оздоблювальний матеріал разом з фанерними листами, на які він буде накладиваться.Еслі ж ви все-таки вирішили зносити дах, для початку підготуйте все необхідне, щоб закласти фундамент другого поверху і тимчасовий дах для першого, так як у випадку дощу, що живуть в будинку, та й усього, що в ньому знаходиться, буде "зовсім не солодко". Вирушайте в будівельний центр і придбайте необхідну кількість фанерок, несучих балок, монтажних кріплень, і весь необхідний матеріал обробки. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що саме придбати, проконсультуйтеся з продавцем для роз'яснення питань, що виникли.
2
Вивчіть, як прибудована ваша дах до основи будівлі, і як можливо її зняти без великих пошкоджень. Якщо ж можливості по акуратному витяганню немає, просто постарайтеся зберегти якомога більше матеріалу для побудови нової.
3
Після того як дах видалена, почніть установку несучих балок. Вони стануть опорою вашого нового поверху . Після того як все буде встановлено, покрийте підлогу фанерними листами, і можете вважати що півсправи зроблено.
4
Інша частина процедури не відрізняється від будівлі звичного будинку - виберіть місця для установки дерев'яних колон, на яких триматиметься дах, і зведіть стіни будинку. Після того як основа буде завершена, можете почати ділити поверх на кімнати або зони.
5
Зводите новий дах безпосередньо на самій будівлі. Незважаючи на труднощі з подібним зведенням, це допоможе вам зробити її найбільш надійно і безпечно.