Як зайти на електронну адресу. зайти за електронною адресою.

Інтернет-пошта зараз є практично у кожного користувача мережі. Найчастіше увійти в свою пошту буває складно з причини того, що людина просто забуває свій пароль або ж пошта виявляється зламаної. На пошті можуть знаходитися важливі листи, тому необхідно як-небудь потрапити на свою пошту.
Інструкція
1
Для початку знайдіть або згадайте свій логін, тобто назва поштової скриньки.
2
Потім зайдіть на сайт свого поштового сервера.
3
У вікні введення логіна і пароля знайдіть кнопку «Забули пароль?» І клацніть по ній лівою кнопкою миші один раз.
4
Після цього відкриється сторінка нагадування пароля. На даній сторінці повинна знаходитися рядок введення логіна.
5
Введіть свій логін і натисніть кнопку «Далі» або «Крок 2» (залежить від конкретного поштового сервера).
6
Далі можливі два варіанта.Первий - завдання нового пароля після відповіді на контрольне запитання. Дане питання та відповідь на нього вибиралися вами раніше при реєстрації поштової скриньки. Таким чином, після відповіді на дане питання вам буде запропоновано задати новий пароль для поштової ящіка.Второй варіант - нагадування пароля через інший поштовий ящик або стільниковий телефон. При реєстрації на більшості серверів можна пов'язувати свою поштову скриньку з іншим (навіть перебуває на іншому поштовому сервері) або ж з номером свого мобільного телефону. Таким чином, для отримання свого старого пароля необхідно лише ввести запасний пов'язаний поштовий ящик або ж номер телефону, вказаний при реєстрації. Відповідь з паролем зазвичай приходить миттєво.
Корисна порада
Логін і пароль від своєї поштової скриньки краще записувати окремо щоб уникнути їх втрати в будущем.В більшості випадків, коли поштовий ящик зламаний, хакери (люди, які зламали його) не міняють контрольне запитання і пов'язані реквізити. Тому, маючи ці дані, можна легко відновити доступ до своєї почте.Во уникнути злому пошти бажано вказувати складні паролі, що містять букви і цифри.