Як очистити легені.

Все частіше нам доводиться проводити багато часу в замкнутих задушливих робочих приміщеннях, та й сама екологія багатолюдних міст залишає бажати кращого. Всі ці фактори змушують наш організм трудитися в екстремальних умовах, що не кращим чином позначається на нашому здоров'ї, в тому числі і на легких. Але крім зовнішніх факторів на стан легенів надає неабиякий вплив споживана нами їжа. Так наприклад, мало хто знає, що борошняні вироби, а також солодощі сприяють накопиченню слизу в легенях. Тому навіть якщо ви ведете здоровий спосіб життя і вважаєте, що особисто вам очистка легких ні до чого, то ви глибоко помиляєтеся.
Вам знадобиться
  • - вершкове масло;
  • - настій із соснових бруньок;
  • - настій із збору листя ялиці, ялівцю, сосни, дуба, чорної смородини, кедра, евкаліпта, ромашки, м'яти .
Інструкція
1
Очистити легкі можна кількома способами. Все залежить від того, з якою метою ви хочете це зробити. Якщо наприклад, вам терміново потрібно позбутися від слизу і мокроти в легенях, то тут краще скористатися старовинними рецептами народної медицини.
2
Зробіть настій із соснових бруньок. Для цього візьміть 30 г молодих нирок і настоюйте їх в термосі з крутим окропом протягом однієї години. Приймайте цей настій по? склянки після їжі 2 рази на день.
3
Усунути мокроту можна за допомогою звичайного вершкового масла. Для цього з'їдайте невеликий шматочок масла вранці натщесерце, запиваючи його гарячим чаєм або кавою. Цей метод не тільки усуне мокроту, але і стане відмінним початком дня для вашого шлунка.
4
Для того щоб очистити легкі після куріння, підійдуть такі методи: - прекрасним виходом з положення стануть інгаляції на трав'яній основі. Приготуйте настій із збору листя ялиці, ялівцю, сосни, дуба, чорної смородини, кедра, евкаліпта, ромашки, м'яти; - також можна використовувати ефірні олії цих рослин. Закутавшись в рушник, дихайте над цим настоєм 15 хвилин в день на протязі 2-х тижнів, і ваші легкі прекрасно очистяться. Важливо що після процедури не можна ще півгодини розмовляти і виходити на відкрите повітря.
5
Що може бути краще російської лазні! Знамениті лазневі віники здатні очистити не тільки легкі , але і весь організм в цілому. Відвідуйте баню один раз на тиждень, і весь ваш організм заживе новим життям.
6
На додаток до всіх цих способам очищення легенів рекомендується регулярно займатися спортом, правильно харчуватися і виконувати спеціальну дихальну гімнастику. Але це вже зовсім інша історія.