Як робити розочки з тканини. троянда з тканини власними руками.

Роза завжди вважалася дуже витонченим доповненням до жіночого (і не тільки) костюму. В останніх сезонах дизайнери постійно використовують зроблені з різних матеріалів квіти в оформленні суконь, сумок, взуття. Виглядає це дуже стильно. До того ж це ще один спосіб підкреслити неповторність образу. Проте коштують дизайнерські прикраси з тканинних квітів досить дорого. Тому питання про те, як робити трояндочки з тканини стає на одне з чільних місць у рукодільниць, які дотримуються в одязі та аксесуарах модних тенденцій.
Вам знадобиться
  • невеликий шматочок тканини, красива намистина в тон тканини, ножиці, голка з ниткою.
Інструкція
1
Для початку варто вибрати тканину, з якої будуть виготовлені троянди. Це може бути органза, оксамит, справжній або штучний шовк і навіть полегшена джинсова тканина.
2
Необхідно зробити ескіз майбутньої троянди і порахувати бажану кількість пелюсток. Для більш точної і акуратною роботи потрібно вирізати з картону або щільного паперу квадрат, по якому і будуть викроюють заготовки. Треба врахувати, що з досить великої квадрата в результаті вийде середнього розміру пелюстка, тому варто потренуватися на непотрібних обрізках тканини.
3
По шаблону виріжте необхідну кількість заготовок. Візьміть підготовлений квадрат з тканини в руки і складіть його по діагоналі, а вийшов трикутник складіть ще раз гострими вершинами один до одного. Повинен вийти прямокутний трикутник, найдовшу сторону якого (гипотенузу) потрібно присборить на нитку вручну, а потім краї (гострі кути вже колишнього трикутника) з'єднати разом і зшити. Вийде пелюстка троянди.
4
Зробіть бажану кількість таких пелюсток і пришивайте їх почергово внахлест, накладаючи пелюстки один на інший по спіралі. В середину вийшла тканинної троянди потрібно пришити красиву намистину або гудзик для того, щоб приховати місце зшивання пелюсток. Це один з найбільш нескладних способів з великого переліку тих, що навчають тому, як робити трояндочки з тканини. З такими прикрасами, виготовленими власними руками, будь наряд перетворюється в ексклюзивний.
Корисна порада
Пелюстки можна пришивати і шарами у вигляді своєрідних "тарілочок" з 5-6 зшитих разом пелюсток. А потім, накладаючи шари один на одного, слід з'єднати їх по центру в єдиний квітка.