Як зв'язати носочки для новонародженого. носрчкі для новонародженого спицями.

Як мило виглядають крихітні носочки будь-якого кольору для новонародженого. Адже таке просте, але необхідне виріб можна зв'язати самостійно. Крім цього, красиві і додатково прикрашені штучки послужать чудовим подарунком для малюка.
Вам знадобиться
  • м'яка пряжа ніжних відтінків (краще вовняна або напіввовняна), набір спиць (5 штук).
Інструкція
1
Перш ніж починати в'язати шкарпетки для новонародженого, зв'яжіть зразок з 10 петель в кількості 10 рядів, виперіть, висушіть його і розрахуйте по ньому необхідну кількість петель. Але навіть без попереднього розрахунку можна набрати 32 петлі і цього буде достатньо.
2
Починайте в'язати шкарпетки для новонародженого на спицях, розподіляючи петлі по 8 на кожну, після чого закріпіть перший ряд. Можна в'язати різними гумками, але найбільш привабливо виглядає звичайна гумка 1х1, що позначає: 1 лицьова петля, 1 виворітна. Щоб носочки вийшли з підгинанням, краще гумку зробити трохи довші, а саме близько 8-10 см. Після закінчення в'язання гумки пров'яжіть 4-5 рядів лицьової гладдю.
3
Для початку в'язання п'яточки розділіть набрану кількість петель на дві частини, одну з яких залиште на спицях. Другу продовжуйте в'язати на двох спицях лицьовій гладдю приблизно 8-10 рядів (залежно від товщини ниток). Після цього розділіть цю кількість петель на 3 частини, тобто якщо всього було 16 петель, вийде дві бічні частини по 5 петель і середня - 6 петель. Продовжуйте в'язати середню частину (6 петель), з кожним рядом почергово вплутуючись петлі, які залишились на бічних частинах. Таким чином, буде пов'язана п'ятка носочка.
4
Поверніться до першої частини, а саме до 16 петлям, пров'яжіть їх, потім наберіть 5 петель на бічній частині, продовжите в'язання середній частині п'ятки (6 петель) і потім знову наберіть з п'яти 5 петель. Таким чином, виріб буде знову складатися з 32 петель.
5
Продовжуйте в'язати звід ступні довжиною приблизно 5 см, після чого починайте зменшувати кількість петель. Для убавленія пров'язуйте на кожній спиці на початку 2 петлі разом, що в підсумку дасть носок витягнутої загостреної форми. Затягніть останню петлю і заправте її на виворітну сторону.
6
Шкарпетки можете прикрасити скрученими шнурами з кистями. Також допустимо «шнури» зв'язати самому гачком, для чого достатньо набрати ланцюжок з повітряних петель потрібної довжини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DKEDYOHd_SQ
Зверніть увагу
В'язання для новонародженого спицями. За допомогою спиць під силу зв'язати все, що необхідно для новонародженого малюка починаючи з повзунків і чепчика, і закінчуючи ажурним конвертом, для такого урочистого моменту як виписка з пологового будинку. При в'язанні для новонародженого необхідно враховувати, що всі елементи в'язання для маленького малюка, а тому й спиці з пряжею варто підбирати тонкими.
Корисна порада
В'язання для новонароджених. У вашій сім'ї або сім'ї ваших друзів поповнення? Мрієте що-небудь зв'язати для новонародженого малюка? Тоді ви потрапили на наш сайт не випадково. В'язання для новонароджених: в'язані шкарпетки, в'язаний комбінезон для новонароджених, дитяча в'язана шапочка, комплекти для новонароджених, в'язані пінетки, в'язані шапочки, сукні, штанці, кофтинки. В'язання гачком і спицями схеми і моделі безкоштовно для новонароджених.