Як поповнити Яндекс.Деньги.

Сьогодні існує безліч способів поповнення рахунку в системі «Яндекс Деньги», кожен з яких дозволяє зарахувати кошти на гаманець в мінімальні терміни.
Вам знадобиться
  • Рахунок в системі яндекс гроші
Інструкція
1
Поповнення рахунку в системі «Яндекс Деньги» за допомогою платіжних терміналів. На сьогоднішній день абсолютно всі платіжні термінали передбачають можливість поповнення рахунку в системі «Яндекс Деньги». Щоб перерахувати кошти на свій віртуальний рахунок, вам слід виконати наступні дії. Виберіть в електронному меню терміналу опцію поповнення рахунку в платіжній системі, після чого введіть сам рахунок. На наступній сторінці вам слід ввести номер свого мобільного телефону. Після того як номер телефону буде введений, вставте готівку в купюроприймач і підтвердіть платіж. Наприкінці операції не забудьте отримати квитанцію про платіж.
2
Поповнення рахунку в «Яндекс Деньги» за допомогою карт оплати. Після того як ви придбали карту потрібного вам номіналу, вам необхідно її активувати. Інструкції по зарахуванню коштів на рахунок ви побачите на звороті картки. Зауважимо, що термін дії картки необмежений. Тобто з моменту покупки ви можете активувати її навіть через рік.
3
Зарахування коштів за допомогою банківської карти. Система «Яндекс Деньги» також передбачає можливість зарахування коштів за допомогою прив'язаної до рахунку банківської карти. Для цього вам потрібно відвідати свій особистий кабінет на сайті банку і перерахувати зі свого рахунку ту суму, яку ви бажаєте отримати на гаманець в системі «Яндекс Деньги». Інструкцію по прив'язці банківських карт ви зможете знайти на сайті платіжної системи.
Зверніть увагу
Ви можете миттєво і без комісії поповнити свій рахунок в Яндекс.Деньгах з карти VISA або MasterCard, випущеною будь-яким російським банком або українським Приватбанком. Для цього не потрібно прив'язувати карту до рахунку. Просто вкажіть її дані і суму поповнення. Гроші будуть зараховані на ваш рахунок через декілька секунд.
Корисна порада
Можу додати тільки ще один пункт - через спеціалізовані сервіси поповнення рахунку Яндекс Деньги, наприклад магазин Інтеркаси. http://shop.interkassa.com/catalog/item/category/elektronnaya_kommerciya/item/yandeks.dengi. Поповнити рахунок "Яндекс-гроші" можна різними способами. Такими, як поповнення рахунку "Яндекс-гроші" готівкою через термінал, або через телефон, або в банку або переказом через інші платіжні системи.