Як відремонтувати дриль. Як лагодити дриль.

Практично в кожному сучасному будинку є електро дриль . Вона може замінити собою ряд інструментів, таких як викрутка, шуруповерт, перфоратор, тому досить часто використовується в побуті під час ремонтів і будівництва. Але як будь-який механізм, дриль може зламатися, що зазвичай обертається цілим рядом проблем у домашнього майстра. Деякі поломки цілком можна усунути самостійно.
Вам знадобиться
  • викрутка хрестова, викрутка плоска, ніж
Інструкція
1
Вийміть з патрона дриля свердло або іншу насадку. Спробуйте визначити причину поломки. При раптовій зупинці що послужила дрилі, не вимикаючи її з розетки і натискаючи на курок, згинайте провід в тому місці, де він входить в ручку дриля. Так ви перевірите, чи не перетерся Чи він. Якщо при цих маніпуляціях дриль раптово починає працювати, то справа в ушкодженому проводі. Якщо дриль не запрацювала, натисніть важіль або кнопку реверсу одночасно з натисненням курка дрилі. Якщо в цей момент дриль починає включатися, то можливо, справа в поломці реверсу. Якщо ця процедура не дала результатів, то продовжуючи натискати на курок дрилі, пробуйте провертати патрон вільною рукою. Якщо дриль включається в цьому випадку, а через вентиляційну решітку в корпусі видно сильне іскріння, то можливо. причиною несправності є зношені щітки електродвигуна. Заміна щіток, курка, реверсу і пошкодженого проводу провадяться після розбирання дрилі.
2
Вимкніть електроживлення дрилі. Викриття саморізи в отворах корпусу дриля. Зніміть з корпуса кришку і піддіньте курок дрилі викруткою. У тому місці, де дроти вставляються в курок, відкрутіть кріплення проводів і вийміть їх з курка. Якщо провід пошкоджений, обріжте його ножем. Потім, очистивши контакти від ізоляції, знову приєднайте їх на місце. Якщо дриль не працювала з причини несправності електропроводи, то ця причина усунена.
3
Перепишіть маркування із реверсу або курка разом з назвою дрилі, якщо при діагностиці вони з'явилися причиною несправності дрилі. Придбайте в магазині необхідні деталі і замініть.
4
Розпочніть заміні щіток, якщо діагностика підтверджує їх несправність. Щітки представляють собою два графітових бруска, які за допомогою пружинок притискаються до ротора двигуна, що знаходиться в задній частині дрилі. При несправності в цьому місці спостерігається іскріння. Знос щіток помітний на око, він виглядає як нещільне прилягання до ротора. За допомогою плоскої викрутки відкрийте кришечки у гнізд, куди вставлені щітки. Відігніть дроти з чашечками контактів, потім дістаньте щітки за пружину. Замініть їх на нові. Нерідко нові щітки включені в ремкомплект, яким укомплектована дриль .
5
Закрийте кришку, встановіть саморізи на місце, закрутіть їх. Увімкніть дриль в мережу.
Зверніть увагу
При всіх маніпуляціях з електроінструментом дотримуйтесь правил техніки безпеки.
Корисна порада
Перед тим як закрити кришку дрилі, пропилесосьте внутрішню її частину. Також при необхідності можна змастити редуктор і очистити патрон, розсунувши його максимально.