Як перекачати фотографії в комп'ютер. Як перекачати фотографії з фотоапарата на комп'ютер.

Сучасні цифрові фотоапарати дозволяють робити від декількох сотень до декількох тисяч фотографій за одну сесію. Всі зроблені фотографії можна переглядати відразу на дисплеї фотоапарата, але такий перегляд незручний для перевірки якості знімків, також в ньому не видно дрібні деталі фотографії . Тому набагато зручніше переглядати фотознімки на моніторі персонального комп'ютера. Але перед переглядом фотографії необхідно перенести з накопичувача фотоапарата на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером, уміння поводитися з цифровим фотоапаратом.
Інструкція
1
Для початку підключіть фотоапарат до комп'ютера. Для цього підключіть data-кабель одним кінцем до відповідного роз'єму на фотокамері, а іншим - до USB-входу на комп'ютері.
2
Після підключення дочекайтеся, коли комп'ютер визначить приєднану до нього фотокамеру і вважає дані з її накопичувача.
3
Потім перед вами повинно з'явитися вікно системного автозапуску для фотокамери. У ньому представлений список основних дій над пристроєм.
4
У вікні вибору дій над пристроєм, виберіть рядок "Відкрити", клацнувши по ній лівою кнопкою миші один раз. Потім натисніть кнопку "ОК", яка знаходиться внизу вікна.
5
Перед вами з'явиться вікно з оглядачем папок, що містяться на фотоапараті. У ньому відкрийте папку з назвою "DCIM" (конкретну назву папки залежить від марки і виробника фотокамери).
6
Після того, як перед вами з'явиться папка, що містить безпосередньо самі фотографії , виділіть ті з них, які необхідно перенести на комп'ютер.
7
Потім натисніть клавіші "Ctrl + C" на клавіатурі, щоб скопіювати вибрані знімки в буфер обміну системи. Також для копіювання файлів можна клацнути по вибраних файлів правою кнопкою миші один раз і в меню вибрати рядок "Копіювати".
8
Після копіювання фотографій в буфер обміну зайдіть в директорію на комп'ютері, в яку необхідно перенести фотографії .
9
Увійшовши в потрібну папку, натисніть клавіші "Ctrl + V" на клавіатурі, щоб вставити скопійовані фотознімки в дану директорію. Для вставки файлів також можна натиснути у вибраній папці по порожньому місці правою кнопкою миші і вибрати в меню, рядок "Вставити".
Корисна порада
Якщо після підключення фотоапарата до комп'ютера нічого не відбувається, це означає, що на комп'ютер не встановлені драйвери фотоапарата, які повинні забезпечувати нормальну взаємодію фотокамери і комп'ютера. Драйвери повинні поставлятися на диску в комплекті з фотоапаратом.