Як зв'язати чоловічий шарф гачком. пов'язати різнокольоровий шарф гачком.

Вироби власноручного в'язки завжди привертали особливу увагу, так як в них відсутній шаблон. І справа не тільки в оригінальності ідеї, а й у тому, що навіть найпростіша річ, наприклад, шарф, пов'язаний з любов'ю і турботою. А це вже немало!
Вам знадобиться
  • Об'ємна пряжа, гачок
Інструкція
1
Щоб зв'язати чоловічий шарф гачком бажано вибрати такі відтінки, які добре гармонують з переважаючою кольоровою гамою в одязі чоловіка. Добре виглядає поєднання чорного кольору з темно-зеленими тонами, а також гамма, в яку входять чорний, коричневий, бежевий, білий кольори. Нитки бажано використовувати м'які, приємні на дотик. Чудово підходить мохер, альпака, ангора. Триколірні букльований нитки прекрасні тим, що одночасно несуть виробу і обсяг, і гармонійне поєднання відтінків.
2
Також потрібно визначити з яким одягом передбачається його носити, тому що можна пов'язати чоловічий шарф гачком різної ширини. Розглянемо схему в'язання шарфа середньої ширини. Зробіть ланцюжок з 30 повітряних петель, яка складатимуть основу. Провязав перший ряд, вже можна буде мати уявлення про зовнішній вигляд виробу, а тому поки не пізно допустимо своє рукоділля підкоригувати.
3
Додатково зробіть ще дві повітряні петлі, після чого в 30 петлю пров'яжіть стовпчик з накидом. Продовжуйте так в'язати, поки не закінчиться ряд. Переверніть в'язання і перш ніж починати наступний ряд знову зробіть дві повітряні петлі, після чого в'яжіть шарф стовпчиком з накидом.
4
Далі потрібно визначитися з довжиною виробу. Добре виглядають довгі шарфи, а тому можна зв'язати його близько 200 см. Це дозволить вільно обмотати шарф навколо шиї, щоб його краї звисали. Таку річ можна носити на куртці або пальто прямо зверху. Якщо передбачається носити шарф під одягом, то в такій довжині немає необхідності, а тому досить його зв'язати до 120-130 см.
5
Після того, як пов'язаний сам шарф, необхідно виготовити на нього кисті або бахрому. Для цього візьміть книгу шириною 15 см, обмотайте її і розріжте пряжу з двох сторін. Вийдуть однакові заготовки, які збирайте по 6 штук. Простягніть в край шарфа гачок, захопіть середину пучка і протягніть кінці в петлю, після чого затягніть кисть. Після закінчення роботи з кистями розкладіть край шарфа на столі, розчешіть гребінцем з рідкими зубами і підрівняйте краї кистей.
Корисна порада
Уважно стежте, щоб краї шарфа залишалися рівними.