Як приготувати капучіно. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Холодним весняним ввечері або дощовим ранком нам хочеться випити що-небудь солодке, смачне і зігріваючий. Для цього цілком підійде гарячий сонячний італійський кавовий напій - капучіно . Капуцини - монахи, в честь яких і названо напій, обожнювали пінку, яка з'являлася при вливанні молока в каву. Незабаром, щоб отримати неземної блаженний смак, вони стали спеціально збивати молоко або вершки для отримання повітряної піни.
Вам знадобиться
  • кави, молоко або вершки, кориця за смаком
Інструкція
1
Якщо ви обзавелися кавоваркою Esspresso, перевірте, чи є у неї насадка, яку можна використовувати для приготування капучіно . Для цього налийте молоко в чашку, бажано високу і підставте під насадку, яка буде направляти пар і робити пінку. На кавоварці натисніть «пар» або ж « капучіно », дивлячись що у вас написано на кавоварці. Потім в заздалегідь приготований кави викладіть отриману піну і посипте корицею або какао, за смаком.
2
Якщо ж ви ще не купили кавоварку, не турбуйтеся. Капучіно можна приготувати і вручну, тільки молоко доведеться замінити вершками, інакше у вас не вийти збити піну. Отже, візьміть турку і зваріть звичайну каву, але намагайтеся не дати йому закипіти. При закипанні просто зніміть турку з вогню, і такий маневр повторіть кілька разів.
3
Приготувавши каву, переходите до вершків. На одну чашку кави вам знадобиться одна чашка вершків, тому розрахуйте гарненько пропорції. Підігрів на вогні вершки, починайте їх збивати міксером. Будьте дуже уважні, бо вершки для капучіно не потрібно довго збивати. Коли побачите бульбашки, починайте потихеньку знижувати швидкість міксера до повного відключення.
4
Ваш капучіно майже готовий. Налийте каву в чашку і викладіть збиту пінку. Посипте зверху все цукром, а якщо вам подобається запах і присмак кориці, то дотримуйтесь модної тенденції: притрусіть вашу білосніжну масу порошком кориці або ж скористайтеся какао.