Як оформити фотоальбом дитини.

Перші кроки улюбленого малюка, його улюблені іграшки, друзі, рідні, день народження дитини , якісь розваги. Усі батьки намагаються відобразити це все на фото, і додати всі в фотоальбом
Інструкція
1
Перший фотоальбом для вашого малюка стане, унікальний і красивий, тільки варто до цього докласти усілія.Время з дитиною летить дуже швидко і непомітно! Ось недавно він навіть не міг тримати свою крихітну голівку, а вже робить свої перші кроки. І пройде ще кілька років, і ваша дитина вже буде дорослим, і самостійним. Тільки лише фотоальбом, може повернути вам всі ці приємні дні, відбувалися з малюком, це буде так приємно.
2
Пропонуємо не використовувати стандартні кишеньки фотоальбом а. Краще зробити кишеньки для фото, більше стандартного, так як бувають фотографії, які зроблені не на фотоапараті, а зроблені на замовлення. А головна причина, що можна буде зробити підпис, під фотографією - це рік, місяць, день число, або якусь смішну ситуацію. Буде шанс красиво прикрасити сторінку, фарбами, щоб був гарний різнобарвний фон.
3
Як можна оформити фотоальбом? Якщо ви захоплені гороскопами і вірите в них, можна написати гороскоп вашого дитини на окремій сторінці, це місце буде гідною на сторінці.
4
Можна обвести ніжку і ручку немовляти на альбомі, на півроку, на рік, півтора.
5
Буде краще біля кожної фотографії писати ріст і вага дитини .
6
Постарайтеся писати все в одній інтонації, одним почерком, або від першої особи дитини , так буде краще і красиво, можна оформляти різними красивими пастами.
7
Якщо ви вмієте малювати, то це навіть добре, ви можете кожну сторінку перетворювати в барвисту газету. Малюнки можуть бути будь-якими, на ваш смак.
8
Робіть великі портрети, які будуть видні красиві посмішки малюка, смішні гримаси, так щоб не було видно інтер'єр вашого будинку, а тільки ваш малюк.
9
Робіть фотографії завжди і скрізь, краще сфотографуйте пару раз, так як у маленького дитини на початку життя, відбувається багато чого цікавого!.
10
Фотографуйте все підряд, починаючи від плачу крихти і до його сміху.
11
Не завжди дитина на фото повинен бути один, це нудно! Краще коли поруч з ним знаходяться його близькі люди.
12
Часто фото роблять з певною хронологією. Приміром «ось фото там, де мама з дитиною на руках», а на іншій сторінці фотографія «ось фото там, де мама з дитиною на руках через 1 рік»