Як зробити поролонову рибку. Як робляться рибки з крапельниці.

Звичайний поролон можна використовувати не тільки як набивний матеріал, але і в інших побутових цілях. Однак для того щоб штучка придбала цікавий і незвичайний вид наявному матеріалу необхідно надати незвичайну форму.
Вам знадобиться
  • - поролон різного кольору;
  • - лінійка;
  • - циркуль;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - картон;
  • - англійські булавки;
  • - ніж для різання паперу.
Інструкція
1
Одним з варіантів застосування може стати саморобна губка для миття посуду або мочалка. Ці предмети господарського призначення, так чи інакше, пов'язані з тематикою води. Варіант виконання у вигляді рибки буде дуже доречним. Підберіть поролон відповідного кольору. Класичні «водяні» кольору це блакитний, зелений і бірюзовою. Однак в теплих морях і океанах водяться риби настільки різних і екзотичних квітів і відтінків, що вибір колориту залежить тільки від вашої фантазії і смакових уподобань. Як варіант можна зробити кілька заготовок різного кольору і зшити їх між собою тонкою волосінню або ниткою в тон обраного матеріалу.
2
Перше, що необхідно зробити, так само як при підготовці до пошивки будь-якого предмета гардероба, це намалювати на папері викрійку. Однак не малюйте від руки. Може вийти криво і відповідно некрасиво. Для підготовки заготовки найкраще використовувати підручні засоби, такі як лінійка, циркуль, олівець. Один з найбільш елементарних варіантів створення заготовки це малюнок по точкам. Тобто накресліть основну вісь, далі намалюйте від неї відрізки необхідної довжини в дві сторони на подобі того, як ростуть гілки у дерева. Після цього з'єднайте пікові точки (екстремуми) «гілок» тонкою лінією. Чим більше відрізків - гілок, тим точніше вийти малюнок. Для шаблону краще використовувати щільний папір типу картону.
3
Візьміть ножиці і виріжте вже готову викрійку. Тепер акуратно прикріпіть шпильками вийшла заготовку до поролону. Приколюйте в край так щоб вільного місця не залишалося. Це необхідно зробити для того щоб легше було створити фігуру з рівними краями без зазубрин.
4
Для досягнення максимальної рівності саморобку краще вирізувати не звичайними ножицями, а використовувати ніж для паперу. Перед тим, як почати вирізати фігуру не забудьте покласти під заготовку з поролону щільний папір або деревинку. Це необхідно для того щоб не пошкодити робочу поверхню і максимально полегшити собі завдання. Вирізати фігуру необхідно одним рухом не відриваючи руки. Утворені нерівності можна усунути за допомогою ножиць.
5
Ваша губка для миття посуду або мочалка готова.