Як знайти роботу в 50 років. Як краще скласти резюме при возросте 50 років.

Ще десять років тому знайти високооплачувану роботу тим, кому 50 років і більше, було проблемою: більшість роботодавців вимагало, щоб кандидату на ту чи іншу посаду було не більше 35-40. Багато хто до цих продовжують думати, що це правило продовжує діяти, і втрачають свій шанс знайти хорошу роботу , зупиняючись на більш скромних варіантах. Однак у людей 50 років і старше є багато переваг в питаннях працевлаштування.
Інструкція
1
Це може здатися дивним, проте одна з головних причин, по якій люди старше 50 років не можуть знайти собі роботу - це причина психологічна. Вони вже заздалегідь змирилися з тим, що високі посади та кар'єра не для них і неусвідомлено дають це зрозуміти роботодавцю на співбесіді. Щоб такого не трапилося з вами, не думайте про свій вік при пошуку роботи. Зрештою, вік - не самий визначальний фактор для кандидата, крім того, перебуваючи у віці 50 років або навіть більш старшому, можна бути як "без п'яти хвилин пенсіонером", так і вельми активною особистістю.
2
При пошуку роботи пам'ятайте про переваги свого віку. Їх у вас як мінімум п'ять: 1. Досвід. Якого адвоката найме собі солідна компанія, 25-річного або 50-річного? Швидше за все, другого. 2. Стабільність. Більш старші співробітники рідше змінюють роботу . 3. Відсутність особистих факторів, що впливають на роботу (маленькі діти і т.д.). 4. Наявність мотивації забезпечити собі гідну старість. 5. Врівноважений характер, стресостійкість.
3
Звичайно, залишилися ще роботодавці, які зазначених вище плюсів не бачать або надають їм менше значення, ніж слід. Щоб вони не поспішали відправляти ваше резюме в корзину, не вказуйте в ньому дату народження. Це зовсім не та деталь, яку неодмінно варто демонструвати. Також досить вказати свої місця роботи за останні десять років, не згадуючи найперші компанії та посади.
4
Сам процес пошуку роботи для тих, кому "за п'ятдесят", не відрізняється від процесу пошуку роботи для людей інших вікових груп: розсилайте резюме по цікавлять вас компаніям, не забувайте про кадрові агентства, розпитуйте знайомих. Хіба що варто приділити особливу увагу останнього способу, оскільки у людей старшого віку, як правило, буває дуже багато професійних зв'язків, тому знайти роботу таким чином і швидше, і легше.
5
Пам'ятайте, що хороше враження на співбесіді виробляє "людина без проблем": підтягнутий, підтримуючий форму, позитивно налаштований, доброзичливий. Це дуже важливо і для кандидатів старшого віку, оскільки деякі молоді керівники можуть турбуватися, що з кандидатом старшого віку буде важко спрацюватися, якщо він буде надмірно вимогливий, строгий і так далі.
Зверніть увагу
Як знайти роботу, якщо Вам 45-50 років і більше, а ви як і раніше повні сил і енергії, і хочете вести активний спосіб життя? віком до 45 або 50-ти. При успішному проходженні співбесіди роботодавець може не так критично поставитися до цього. Слід пам'ятати, що кожен випадок індивідуальний, і можливості розвитку кар'єри залежать від кваліфікації, спеціальності та рівня зарплати, на який Ви претендуєте.
Корисна порада
Його скоріше, ніж молодого фахівця, візьмуть на керівну посаду. Порада: якщо у вас довго не виходить знайти роботу за рядовий вакансії, спробуйте претендувати на керівну посаду. Не бухгалтер, а заступник головбуха, не продавець, а адміністратор і т.д. Ви самі здивуєтеся, наскільки зростуть ваші шанси! Сьогодні ситуація змінилася в кращу сторону: на сторінках газет все частіше з'являються вакансії для шукачів роботи до 45 і навіть 50 років. Хоча, безумовно, такі обмеження в прийомі на роботу є незаконними.
Прості 8-бітові мелодії і піксельна графіка дарували непередавану радість геймерам минулих десятиліть. Через роки хочеться повернутися в минуле і ще раз насолодитися улюбленими іграми. Але це можна зробити і в наш час. Потрібно лише знайти ту саму гру . Якщо пошук через вітчизняні пошукові системи результату не дав, зверніть увагу на кілька порад, які допоможуть вам відшукати бажану гру .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Перше місце, де варто пошукати потрібну гру - це сайт з архівами старих ігор. Знайти їх можна через запит в пошуковій системі. Приміром, сайт old-games.ru містить одну з найбільших колекцій старих ігор для ПК. Наберіть назву гри в пошуку сайту і подивіться видачу результатів. Серед них може опинитися шукана гра. Звичайно, можна було б покластися на результати пошуку Яндекса. Але не виключено, що потрібна вам гра була додана на сайт зовсім недавно. Вона могла не встигнути потрапити в бази пошукових системам до цього моменту.
2
Проведіть опитування знайомих ігроманів відповідного віку. У них може виявитися потрібна гра. Якщо в даний час багато з ігор купуються і викачуються в онлайн режимі, то раніше, для кожної гри купувався окремий диск. Колекції таких дисків зберігаються у деяких ігроманів роками.
3
Пошукайте гру на сайті, на якому роздають старі непотрібні речі. Одним з таких сайтів є darudar.org. Серед подарунків нерідко зустрічаються колекції старих компакт дисків з іграми. У випадку якщо ви знайшли потрібну гру , але вона вже комусь подарована, ви можете зв'язатися з її новим господарем за допомогою особистих повідомлень на сайті. Попросіть його скопіювати диск і вислати вам з однієї з загальних посилок. А в подяку подаруйте щось від себе.
4
Сайти запитань і відповідей також можуть вам допомогти в пошуку гри. Створіть питання з описом гри на одному з наступних сайтів: otvet.mail.ru, otvet.bigmir.net, otvety.google.ru. І почекайте, поки хтось з користувачів вам відповість. Якщо задовільної відповіді ви не отримали, спробуйте поставити запитання ще раз через деякий час.
5
Якщо вам хоча б трохи знайомий іноземну мову, варто звернутися до іноземного сегменту інтернету. Відкрийте пошукової сервіс google.com і введіть запит з назвою гри на англійській мові. Можливо, результати пошуку приведуть вас до сайту, на якому знаходиться діюча посилання на потрібну гру .