Як прибрати запах цвілі. Як прибрати цвіль з бамбукових штор.

В вашому будинку оселився смердючий невидимий ворог - цвіль. Цвіль підступна, вона може з'явитися практично скрізь, де підвищена вологість, мало сонячного світла і погана вентиляція. «Аромати», які вона виділяє, псують ваше життя і настрій. Ні в гості друга запросити, ні самому розслабитися. Всі сили віддаси, аби знищити неприємний запах . Що ж робити?
Вам знадобиться
  • - освіжувач повітря;
  • - свіжий лимон;
  • - харчова сода;
  • - оцет;
  • - кавова гуща;
  • - пральний порошок;
  • - хлорка;
  • - антисептик.
Інструкція
1
Цвіль є наслідком підвищеної вологості, так що зазвичай «зонами ураження» стають ванні кімнати, підвали і кухні. Частіше провітрюйте ці приміщення. Приплив свіжого повітря допоможе запобігти появі самої цвілі, а, отже, і її запах а.
2
Як не буває диму без вогню, так і запах а без цвілі не буває. Якщо хочете позбутися від затхлого запах а раз і назавжди, знайдіть джерело вогкості і ліквідуйте його. Потім обробіть це місце сучасними засобами (протівоплесневимі просоченнями і антисептиками). Після цього ретельно провітріть приміщення. Немає причини - немає наслідків.
3
Позбутися запах а цвілі в підвалі можна за допомогою хлорного або белільной вапна. Посипте «хлоркою» підлогу підвалу і залиште на добу (за цей час вона встигне ввібрати в себе всі запах і). Потім приберіть порошок пилососом або віником. Використовуйте паперовий, одноразовий мішок для пилососа, так як його доведеться відразу ж викинути. Якщо підмітає віником, то сор слід винести на вулицю.
4
Існує безліч ефективних народних способів, що допомагають видалити небажаний запах цвілі. Одним з них є звичайна сода. Насипте її на вологу губку або ганчірку і ретельно протріть місця появи цвілі. Цвіль знищена, настала черга запах а. Провітріть, а потім розпорошите по всьому приміщенню дезодоруючі засоби (освіжувач повітря, аромамасла) або ж зніміть шкірку зі свіжого лимона і розкладіть по кутах. Запах зникне. Замість соди можна використовувати оцет.
5
Якщо необхідно усунути запах цвілі з посуду, то прекрасно підійде кавова гуща. Кава добре перебиває сторонні запах і. Помийте свій посуд кавовою гущею і гарненько протріть сухим рушником.
6
Вивести затхлий запах цвілі з одягу можна, але досить складно. По-перше, провітріть одяг на свіжому повітрі (взимку гарненько проморозьте її на балконі протягом п'яти діб при температурі мінус двадцять градусів Цельсія; влітку подовше потримайте на сонечку і протязі). Потім відразу ж виперіть річ на кілька раз, при цьому в прання додайте порошок або рідина для стерилізації білизни. Після чого знову провітріть, а потім пропрасуйте одяг.