Як назвати собаку лайку.

Пухнасті, м'які, схожі на великих плюшевих іграшок, лайки будять в нас уявлення про засніжені простори нашої неосяжної країни. Ідеально пристосовані для перевезення вантажів та роботи в суворих умовах півночі, лайки можуть стати ще й відмінними друзями для людини. Але от підібрати гідне ім'я для цуценяти буває не так-то просто.
Інструкція
1
Вибір клички для будь собаки, не тільки для лайки, залежить від декількох факторів. Перший з них - це те, для яких, власне, цілей ви завели цуценя. Якщо це має бути службова собака, якій належить вивчити чимало команд, то керуватися потрібно принципом «стислість - сестра таланту». Підбирайте для цуценяти односкладові кличку, начебто Рекса. Якщо кличка буде занадто довгою, то вам незручно буде віддавати собаці команди, а та, в свою чергу, не дуже-то буде їх слухати.
2
Чи є у вашої собаки родовід? Якщо собака чистопородна в десятому коліні, якщо ви купуєте її з документами і збираєтеся разом з нею брати участь у виставках, тоді проконсультуйтеся з людьми, які продають вам цуценя. Швидше за все, собака повинна носити якусь певну кличку. Втім, до лайкам подібні правила відносяться рідко.
3
Орієнтуйтеся на походження породи. Німецьких вівчарок часто називають німецькими іменами, французьких - французькими. Лайки ж були виведені на території нашої держави, тому їм підійдуть клички з російською чи принаймні слов'янським звучанням.
4
У виборі клички вам може допомогти окрас цуценя або його відмітні особливості, а також відмітні особливості породи. Наприклад, часто лайок називають Холодок або Сніжок. Як варіант - лайок нерідко називають Айс, Завірюха, а деякі нарікають собак в честь відомого пса Балто.
5
Якщо жоден з перерахованих способів так і не допоміг вам визначитися з кличкою для вашого друга, для вас залишився ще один, останній і відчайдушний вихід. Скористайтеся генератором випадкових кличок. Не обов'язково відразу погоджуватися з першим же запропонованим ім'ям, можна зробити декілька спроб і раз, скажімо, на шостий ви зможете підібрати благозвучне кличку для свого вихованця.