Як назвати тхора.

Тхори в якості домашніх тварин поки ще не занадто поширені, але неухильно набирають популярність серед любителів тварин. Утримання та виховання цього звірка забирає багато часу і сил, однак люблячим господарям будь-які труднощі дарма. Але придбати звірка і все що йому буде необхідно - це лише півсправи. Тварині обов'язково потрібно відповідне ім'я.
Інструкція
1
Подивіться уважно на вашого нового друга. Огляньте його шерстку, мордочку. Можливо, ви помітите якісь відмінні риси, які допоможуть придумати кличку. Наприклад, ви можете знайти якесь незвичайне плямочка або смужечку і включити фантазію. Можна так і назвати малюка - Плямочка. Можна спробувати перевести це слово на іншу мову. Якщо окрас у вашого звірка світлий, то підійде, наприклад, кличка Сніжок.
2
Поспостерігайте за поведінкою звіра. Можливо, його характер і звички теж зможуть стати поштовхом для вибору клички. Наприклад, особливо рухомого звірка можна назвати Шустрик, а навпаки, спокійного і флегматичного - Соня.
3
Можливо, ви захочете назвати свого вихованця в честь вашого кумира - актора, співака, політичного діяча, спортсмена. Тут вже вам залишається лише згадати ім'я людини, який важливий для вас і нагородити їм вашого нового пухнастого друга.
4
Відвідайте спеціалізовані сайти і форуми, присвячені тхорам . На багатьох з них є спеціальні теми, в яких господарі розповідають про своїх вихованців і вказують їх клички. Ви можете запозичити у когось вподобану кличку, а можете задати в спеціальній темі (яка напевно вже заведена на форумі) питання про те, як вам краще назвати звірка. Напевно хтось з відвідувачів форуму порадить вам щось ділове.
5
На цих же самих сайтах можна відшукати списки з уже готовими кличками і просто вибрати з них одну, яка вам найбільше сподобалася.
6
Крім ресурсів, присвячених утриманню тхорів, існує величезна кількість сайтів для собаківників і любителів кішок. На них теж зазвичай викладено величезну кількість кличок. Ви можете приміряти на свого улюбленця і котячу кличку - особливої різниці тут не буде, хіба тільки Муркою, Барсиком або Полканом тхора називати буде трохи дивно.
Зверніть увагу
Звертаючись до тхору, намагайтеся не перекручувати його кличку всілякими зменшувально-пестливих формами, не перекручувати і не скорочувати її. Інакше звірок нізащо не навчиться відгукуватися на своє ім'я.