Як назвати зайчика.

Мати пухнастого милого зайця у себе вдома - цілком зрозуміле бажання. І якщо людині не хочеться обмежувати себе плюшевими улюбленцями, то варто подумати і про те, щоб завести живу тваринку. На жаль, в неволі справжній заєць з лісу навряд чи приживеться, а ось декоративний кролик - цілком. Але кролику, як і будь-якому іншому вихованцеві, насамперед, необхідно підібрати відповідне ім'я.
Інструкція
1
Подивіться уважно на придбаного крольчонка. Подумайте, яким ім'ям б вам хотілося його зараз назвати. Часто кличка для тварини приходить в голову спонтанно - варто довіритися цьому першому враженню, якщо воно у вас, звичайно, з'явилося.
2
Уважно подивіться на свого вихованця. Може бути, у нього є які-небудь відмітні особливості, впадають в очі, начебто цяток, незвичайного забарвлення, незвичайної форми вух або носа, кольору очей. Часто такі дрібниці наштовхують на думку про те, як назвати звірка. Приводом для вибору клички може послужити і колір тварини. Наприклад, чорного кролика цілком логічно буде назвати Чернишем, а рудого - Рижиков.
3
Поспостерігайте за характером і звичками кролика - це теж може допомогти вам підібрати ім'я. Рухомого, активного звірка можна назвати пустуни, повільного - Тихонею. Можна подумати над самими різними варіантами подібних кличок.
4
Існує безліч відомих мультиплікаційних героїв-кроликів, які були кроликами. Можна назвати свого кролика в їх честь. Наприклад, буде у вас жити Багз Банні або Роджер або Шалтай. Ну чим не варіанти для клички вашого кролика?
5
Якщо вам хочеться дати кролику людське ім'я, то просто підберіть найбільш для вас симпатичне. Можливо, вам захочеться назвати кролика в честь свого улюбленого актора, співака, спортсмена або навіть кращого друга. Деякі називають своїх вихованців навіть на честь улюблених футбольних команд, так що і тут існує величезний простір для польоту фантазії.
6
Відвідайте спеціалізовані сайти і форуми, на яких спілкуються господарі кроликів. Напевно там ви знайдете спеціальну тему, присвячену кличкам. Там ви зможете ознайомитися зі списками вже існуючих кличок або попросити про допомогу з вибором імені для вашого вихованця.
Корисна порада
Намагайтеся підібрати для кролика не надто довге і складне ім'я, а згодом постарайтеся його не перекручувати і не перекручувати - так тварина звикне до своєї прізвисько і можливо, навчиться на неї відгукуватися.