Як вивести з квартири мошок. від мошок в квартирі засіб народне.

Поява в квартирі мошок є дуже неприємною подією. Спочатку можна помітити невелику кількість витких комах, але якщо не вжити жодних заходів, то їх буде все більше і більше.
Вам знадобиться
  • -будь інсектицидний засіб в аерозольній упаковці
  • -будь засіб від мошок в кольорах
  • -Рукавички
  • -респіратор
  • - окуляри
Інструкція
1
Мошки можуть з'явитися на кухні і витися над місцями зберігання овочів або фруктів, а також над квітковими горщиками. Поява комах свідчить про те, що десь почалося гниття, і утворилася вогкість. Тому для боротьби з ними потрібно усунути дані фактори.
2
Переберія все ємності, в яких зберігаються овочі та фрукти. Всі продукти, які почали псуватися викиньте. Решта після сортування ретельно промийте і просушіть. Ємності, використовувані для зберігання, обробіть теплою водою з милом і просушіть.
3
Після того, як ви провели сортування, все приміщення обробіть інсектицидною засобом від літаючих комах, його можна придбати в будь-якому господарському магазині. Перед обробкою приберіть з квартири домашніх тварин, клітки з птахами, акваріум. Прийміть індивідуальні заходи захисту, такі як респіратор, рукавички, окуляри.
4
Через дві години після обробки ретельно провітріть приміщення і проведіть вологе прибирання. Дані заходи є 100% гарантією, що мошки зникнуть. В цілях профілактики вчасно проводите сортування продуктів і все подвергшиеся псуванні фрукти і овочі, відразу викидайте, а також своєчасно виносьте відро для сміття і ретельно його мийте.
5
Ще одним методом для боротьби з мошками є використання фумігатора. Міра дуже ефективна, але якщо не усунути причину, то мошки будуть з'являтися знову і знову.
6
Якщо мошки в'ються над квітковими горщиками, то це говорить про те, що ви залили рослини і коріння почали підгнивати. Найефективнішим методом усунення даної причини є пересадка квітів в пропарену грунт. Якщо квітів багато і даний метод вам не підходить, то припиніть полив, підсушіть грунт і внесіть в неї будь-який препарат від мошок який можна купити в квітковому магазині.
7
Для профілактики появи мошок над квітковими горщиками дотримуйтеся режиму помірного поливу. Після поливу потрібно виробляти провітрювання рослин.
8
Існують ще і народні засоби боротьби з мошками такі, як збір комах в розставлені пастки, що складаються з ємності з водою або з чаєм, але всі ці методи є неефективними і тому не заслуговують вашої уваги.