Як набрати додаткові петлі. Як набрати додаткові петлі прив'язаності спицями.

Додавання петель у в'язанні потрібно досить часто - щоразу, коли вам потрібно збільшити розмір вив'язувати полотна. Таке поняття зустрічається як при в'язанні спицями, так і при в'язанні крючком.Очень часто, стикаючись з такою необхідністю, в'язальниці додають петлі чисто інтуїтивно, але таке рішення цілком може зіпсувати зовнішній вигляд вашої роботи. То чи не краще знати напевно, як правильно додати петлі до вашого творінню?
Інструкція
1
Отже, якщо ви в'яжете спицями, і вам знадобилося додати петлі, запам'ятайте: петлі необхідно додавати симетрично з кожного краю в'язання в одному ряду (особовому), наступного ж ряд (виворітний) пров'язується по малюнку. Винятком є деталі, де потрібно додати петлі односторонньо, тобто одна сторона полотна повинна відрізнятися від іншої, але це вкрай рідко зустрічається і обов'язково буде вказано в описі моделі.
2
Додавати петлі краще через одну, поки не додасте необхідну кількість петель.Теперь безпосередньо про спосіб додавання. Найпопулярніших варіантів два: за допомогою схрещених накидов, або провязивая додаткові петлі. Щоб провязать додаткову петлю, спочатку пров'яжіть лицьову петлю, потім, не знімаючи її з лівої спиці, надіньте отриману петлю на ліву спицю і продовжите в'язання. Повторюйте послідовність, поки не додасте потрібну кількість петель.
3
При в'язанні гачком пров'яжіть в першу петлю нижнього ряду 2-5 стовпчиків (залежно від потреби). Якщо ж додати петлі необхідно в кінці ряду - пров'яжіть потрібну вам кількість петель повітряної ланцюжка, коли ж почнете в'язати в зворотному напрямку - накладіть на повітряні петлі візерунок.