Як відполірувати подряпину. Як відполірувати дрібні подряпини на машині.

Будь-яка подряпина на кузові автомобіля - це не тільки псування зовнішнього вигляду, але і потенційний розвиток корозії. І якщо вчасно не вжити заходів, то з маленької подряпини розростеться іржа.
Інструкція
1
Якщо подряпина з'явилася через те, що інша машина «притерлася» до вашої, то для початку спробуйте акуратно видалити чужорідну фарбу. Для цього візьміть чисту ганчірочку і почніть відтирати її, намагайтеся натискати якомога сильніше. Якщо це не допомогло, то намочіть ганчірку розчинником, наприклад, 646-м. Слідкуйте за тим, щоб не перестаратися з кількістю рідини, адже надлишок розчинника може зняти зайвий шар лаку, якщо автомобіль пофарбований металликом.
2
Якщо фарбу вдалося видалити, то уважно огляньте місце подряпини - немає пошкоджень основа фарби. Якщо видно шар грунтовки, значить пошкоджена. Визначте, глибока подряпина чи ні. Це можна зробити за кольором подряпини в місці пошкодження - якщо колір сильно не міняється, значить вона поверхнева і до основи фарби не доходить. В цьому випадку спробуйте зашліфувати її шліфувальної пастою.
3
Придбайте два види пасти - передфінішному (з абразивом) і фінішна. Для початку зашкурити подряпину за допомогою наждачного паперу №2000, яку попередньо змочіть у воді. Не плутайте дану папір з №200, інакше отримаєте серйозні проблеми. Працюйте над пошкодженим місцем до появи матовості лаку, яка утворюється навколо подряпини. Робіть все акуратно, стежте за тим, щоб не зняти лак до основи - це призведе до того, що дана ділянка поверхні буде сильно видно, що неприпустимо.
4
Витріть місце насухо і нанесіть шар абразивної пасти. Візьміть кругову шліфувальну машину з хутряною і поролоновою насадкою. Почніть шліфувати дане місце спочатку на малих обертах, щоб рівномірно розподілити пасту, а потім на великих.
5
Видаліть за допомогою чистої сухої ганчірки залишки пасти. Подивіться на виконану роботу - якщо вас все влаштовує, то повторіть процедуру шліфовки вже з нанесенням фінішної пасти. На всю цю процедуру піде близько години, а якщо подряпина, наприклад, у всю двері, то не більше двох годин.