Як побудувати альтанку з мангалом. стильні альтанки з барбекю з цегли.

Кожен дачник рано чи пізно замислюється про будівництво альтанки. Адже альтанка - це місце посиденьок з друзями та рідними. А іноді й просто місце для самотності, якого так не вистачає в галасливому багатолюдному місті. Для любителів застіль і великих компаній найкраще підійде альтанка з мангалом . Тоді й жарка шашликів не залежатиме від примх погоди.
Інструкція
1
Отже, виберіть місце під майбутню альтанку, намалюйте її план, визначитеся з розмірами. Зробіть розмітку на землі.
2
Зніміть верхній шар грунту і влаштуйте фундамент альтанки. Зазвичай його роблять на стовпах з цегли, дерева або асбоцементной труби. Не забудьте про гідроізоляції вашого фундаменту. Обробіть дерев'яні стовпи бітумом або гудроном. Викопайте отвори в землі на рівень промерзання грунту (50-70 см). Насипте в отвори гравію або щебеню для кращого дренування. Встановіть обрані стовпи, залийте їх бетоном. Строго вивірені за рівнем їх вертикальність.
3
Зробіть обв'язку фундаменту дерев'яним брусом 50х100 мм, перевірте горизонтальність бруса, закріпіть його саморезами по дереву. Там, де брус перетинається один з одним, зробіть врізки, виберіть чверті. Оформіть підлогу - підстава альтанки. Якщо ви хочете зробити в альтанці мангал, то підлогу краще всього зробити з тротуарної плитки або залити бетоном, для більшої пожежобезпеки.
4
Встановіть каркас альтанки на готовий фундамент. Закріпіть конструкцію саморізами. Встановіть дах. Матеріалом для даху може бути гнучка черепиця, дерево, металеві листи.
5
Обробити альтанку зсередини, встановіть стіл і сидіння навколо. В потрібному місці на підлогу прикріпіть металевий лист і встановіть на нього мангал. Жорстко прикріпіть мангал до підлоги, щоб уникнути її ненавмисного опрокідиванія.Не забувайте про правила пожежної безпеки, коли будете користуватися мангалом .