Як заправити бензином запальничку.

Досить часто виникає необхідність мати під рукою запальничку . Для таких цілей зручно тримати запальничку , працюючу на бензині: вони дають відмінне полум'я, зручні в експлуатації і зберіганні і не гаснуть на вітрі. Проте з часом виникає питання, як заправити таку запальничку . Кілька корисних рекомендацій допоможуть розібратися в цій справі і правильно заправити запальничку бензином.
Інструкція
1
Запальнички, працюючі на бензиновому паливі, складаються з ємності для бензину, в якій знаходиться гніт, просякнутий бензином. Полум'я виробляється за рахунок тертя зубчастого колеса про кремінь. Бензинові запальнички довговічні й надійні. В дорогих моделях випаровуваність бензину зведена до мінімуму, про що говорить відсутність запаху бензину при використанні. Однак перейдемо до питання заправки.
2
Перш за все потрібно виробити весь бензин, який вже є в запальничці. Далі витягніть вставку з корпусу запальнички, підніміть повстяну прокладку на нижній частині вставки. Бажано проводити всі роботи в гумових рукавичках, особливо якщо заправляєте запальничку бензином в перший раз. Таким способом можна вберегти руки від випадкового пролиття бензину.
3
Тепер повільно просочіть матеріал вставки бензином, не допускаючи переповнення. Вставте паливну камеру назад в корпус запальнички.
4
Переконайтеся, що ні краплі бензину не було пролито. Ретельно витріть корпус запальнички і руки перед використанням. Паливо вибухонебезпечне!
5
Після першої заправки носите запальничку кришкою вгору у вертикальному положенні. Запальничку заправляйте виключно спеціальним бензином для запальничок. Пам'ятайте, що вдихання парів автомобільного бензину може бути небезпечно для здоров'я.
Зверніть увагу
Заправку проводите в добре провітрюваних приміщеннях вдалині від джерел займання і не допускайте протоки бензину.