Як намалювати орхідею.

Орхідеї - багаторічні однодольні трав'янисті рослини. Їх налічується більше 24 000 різновидів. Ця квітка приваблює своєю надзвичайно красивою формою. Спробуйте намалювати орхідею .
Інструкція
1
Легкими лініями зробіть начерк овалу для центру квітки. На кожній стороні зробіть начерк пелюсток, які з'єднуються з вершиною овалу. Всього необхідно намалювати 6 великих і не примикають один до одного пелюсток. Спочатку малюйте їх без вигинів. Один пелюстка намалюйте вертикально вгору. З боків від нього розташуйте дві пелюстки трохи вгору і в сторони. Один пелюстка зобразите у формі пузатої цифри 8, що не з'єднаної в центрі. Намалюйте останні дві пелюстки меншого розміру в формі кіл з боків центрального овалу, під іншими бічними пелюстками.
2
Намалюйте тонкий подовжений лист, що виходить з-за верхнього правого пелюстки. Намалюйте тонкий стовбур, від якого зобразите ще один лист.
3
Змініть форму пелюсток, додавши хвилясті лінії. Змініть форму серцевини квітки так, щоб це був нерегулярний овал. Зітріть зайві лінії.
4
Додайте іншу лінію до кожного листу, щоб показати, що край загнутий. Тобто проведіть косу лінію, поділивши лист на дві нерівні частини. В кожному аркуші намалюйте кілька довгих паралельних ліній в маленькій частині, яка перевернута.
5
Обрисуйте в загальних рисах пелюстки, даючи їм більш нерегулярний край. На нижньому пелюстці трохи нижче центрального овалу намалюйте маленькі круги і хвилясті криві біля центру квітки.
6
Проведіть лінію від основи правого боку стебла вгору, щоб показати, що верхній лист приєднаний до стебла.
7
Додайте серію маленьких точок, оточуючих серцевину орхідеї. Для деяких з пелюсток, додайте лінію до контуру, щоб показати, що край пелюстки трохи загнутий. Заштрихуйте більшу частину серцевини квітки короткими паралельними лініями. Заштрихуйте пелюстки від серцевини, не доводячи до середини пелюсток. На згинах пелюсток заштрихуйте тонкими лініями. Краї пелюсток заштрихуйте по лінії росту, роблячи довші штрихи в місцях хвилястих ліній. Злегка заштрихуйте нижні частини листя паралельними лініями, а також ствол. Орхідея готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fSzB_tKEA8g
Як правило, міні-орхідеї, що стали об'єктом колекціонування і кращою ідеєю подарунка для жінки, потрапляють до споживачів в непримітних колбах і вимагають подальшої пересадки. Одним з найбільш відповідних судин для росту і розвитку рослини є ваза, яку слід вибирати з особливою ретельністю.
Орхідеї примхливі і красиві, вибір судини для них не простий. Вибирати доведеться, уважно підходячи до форми і розміру майбутнього «місця проживання» квітки. Ваза являє собою якийсь скляний горщик, який не потребує використання додаткового субстрату або наповнювача.

Особливості ваз для орхідей

Вважається, що вази для фаленопсисов, ванд, онцідумов, каттлей не повинні мати правильну геометричну форму, бажано щоб вона мала розширення до низу, це дозволить не тільки залишити достатню кількість вологи, необхідний рослині, але і дозволить зберегти нижнє листя в недоторканому стані. Вази циліндричної форми зазвичай сприяють заломів і перегинам, популярні круглі вази.
Відмінним вибором стануть циліндри з розташованими по всій площі поверхні отворами, які сприяють додаткової вентиляції рослини.
Великого поширення сьогодні отримали так звані скляні флакони. Вони закриваються кришкою і утримують невеликий квітка в вертикальному стані і водночас не дають волозі випаровуватися. Вельми популярну орхідею Ванду, яка є чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру, рекомендується зберігати тільки в склі. Довге життя і активне цвітіння їй може забезпечити ваза у формі чарочки чи інші невисокі, але досить широкі судини.

Колби і циліндри

Вибір вузьких і довгих циліндричних ємностей вимагає пильної уваги господаря до здоров'я квітки, адже подібні вази, як відомо, не сприяють хорошій вентиляції рослини, затримують вологу, є причиною розмноження грибків та інфекцій. В подібних циліндрах орхідею можна утримувати без використання субстратів, регулярно виймаючи квітка і занурюючи його в іншу, більш зручну ємність для проведення поливу. Якщо з обрана, але яка не відповідає вищезазначеним вимогам ваза вас влаштовує, подбайте про те, щоб верхня частина квітки було піднята над краями посудини, це полегшить догляд та створить більш сприятливі умови для життя. Періодично провітрюйте всі частини квітки, обробляйте коріння протигрибковими препаратами.
Скляна ваза для орхідеї не тільки прикраса інтер'єру, але і посудину, котрий сприяє зростанню і розвитку улюбленої квітки.
Фахівці рекомендують підбирати його так, щоб забезпечити доступ світла і повітря до коріння рослини: ширина вази повинна перевищувати або бути рівною її глибині, розміри повністю відповідати габаритам кореневої системи. Ваза з одним отвором або без нього краще підійде для фаленопсисов, аскоценд або ванд, рослин, які рекомендується утримувати з «голими» корінням.