Як намалювати поні.

Іграшки різних тварин формують у дітей уявлення про світ звірів. Маленький поні - одна з улюблених іграшок більшості дітей. Спробуйте намалювати веселого поні , поставивши перед собою іграшку або уважно розглянувши зображення фотографій з реальними кіньми.
Інструкція
1
Оберіть вид збоку. Спочатку намалюйте подовжений в сторону овал для тулуба. Намалюйте коло в передній частині тулуба. Намалюйте ще одне коло, злегка наклавши його з лівого боку на попередній. Це буде голова поні . Акуратними лініями зробіть плавний перехід від маленького кола до великого, з'єднавши мордочку з головою.
2
На великому колі намалюйте маленький трикутник, зображуючи вухо. Він повинен трохи виходити за межі верхньої частини голови. В трикутнику вуха намалюйте ще один маленький трикутник, зобразивши внутрішню частину вуха.
3
Позначте місце розташування ока. Прорисуйте райдужну оболонку, зіниця і довгі вії. Зробіть плавний перехід від голови до тулуба. Зітріть частину лінії кола голови від середини шиї до рівня вуха. Намалюйте подовжену посмішку в передній частині мордочки. Зробіть маленький штрих олівцем, щоб зобразити ніздрю.
4
Від передньої нижньої частини тулуба необхідно намалювати передні ноги. Проведіть дві паралельні лінії трохи в бік до рівня коліна і вниз. З'єднайте лінії внизу під невеликим кутом. Так у вас вийшла передня дальня нога, злегка зігнута в коліні. За тим же принципом намалюйте другу передню ногу. Почніть малювати трохи вище лінії нижньої частини тулуба.
5
Зобразіть задні ноги. Спочатку намалюйте розташовану ближче до вас ногу. Для цього трохи вище лінії нижньої частини тулуба, від середньої її частини, проведіть лінію трохи вправо і вниз до рівня згину ноги, потім вниз. Другу лінію, яка завершить ногу, проведіть від лінії нижньої бічної частини тулуба паралельно першій лінії. З'єднайте обидві лінії внизу.
6
Дальня задня нога буде трохи видна через ближньої ноги. Зобразіть її злегка виступаючою вперед. Товщина ближніх ніг повинна трохи перевищувати товщину дальніх ніг. Намалюйте красиву чубок, гриву і хвіст, роблячи закручені лінії. Зітріть зайве.
Зверніть увагу
Як намалювати поні олівцем поетапно. В минулому уроці ми вчилися малювати велику конячку, а сьогодні розглянемо її близького родича. Поні - це маленькі коники, ростом до150 см, симпатичні, крепенькие, низькорослі і кошлаті. Кажуть, що поні - це конячка для дітей.
Корисна порада
Як намалювати маленьку поні. Для початку подивіться картинки або фотографії або уважно розгляньте іграшку з маленькою конячкою, запам'ятайте особливості будови тварини. Тепер можна приступати до вибору плану малюнка. Якщо Ви ще не надто досвідчений художник, то тварин найкраще малювати збоку.