Як відкрити магазин хімії.

Успіх магазину побутової хімії залежить від вірно обраної його господарем позиції. В прямому і переносному сенсі цього слова. Сусідство з уже заявили про себе великими мережевими точками майже напевно буде смерті подібно. Але особливість роздрібного ринку ТНП така, що попит на цю продукцію завжди є - головне, щоб покупець прийшов за необхідним йому товаром саме в ваш магазин. Що ж потрібно зробити, щоб вдало втілити свій задум у життя?
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення
  • 2. Торгове обладнання
  • 3. Пакет документації
  • 4. Торговий і адміністративний персонал
  • 5. Зовнішня реклама
Інструкція
1
Приділіть якомога більше уваги пошуку та підбору приміщення для магазину. Невдало вибране місце його розташування може без перебільшення стати причиною невдачі всього починання. Важливо, щоб магазин побутової хімії знаходився в місці великого збігу народу (перший поверх будівлі на широкій вулиці), але - в деякому віддаленні від точок з аналогічним асортиментом.
2
Обладнайте магазин відповідно до вимог дозвільних організацій і тими цілями, які ви перед собою ставите. Перш, ніж закуповувати торгове обладнання, визначитеся, що у вашому випадку підійде більше для продажу побутової хімії - самообслуговування або прилавочних торгівля. Дізнайтеся точно, яка документація потрібна, щоб відкрити такий магазин, і заздалегідь зберіть необхідний пакет документів.
3
Визначтеся з тим, який асортимент у вашому магазині буде представлений, і відповідно до цього - з якими постачальниками вам належить працювати. Робити акцент на продукцію відомих і дорогих брендів - не завжди вдале рішення. По-перше, дистриб'ютори такої продукції диктують свої, досить жорсткі вимоги, по-друге, якщо буде переважати подібний товар, у магазина складеться репутація «дорогого місця».
4
Наберіть команду для нового магазину, приділяючи увагу організації та проведенню спеціалізованих тренінгів. Торгівля побутовою хімією має свою специфіку і може зажадати додаткової підготовки. Організація роботи персоналу в будь-якому магазині має велике значення - нехтувати нею не можна ні в якому разі.
5
Подбайте про те, щоб про новий магазині побутової хімії дізналися люди. Найважливішим для цього буде завчасно організувати зовнішню рекламу, як можна більш привабливо анонсуючи відкриття магазину, яке слід обставити оригінально і урочисто.
Корисна порада
На початку, поки гарантій того, що магазин стане приносити хороший прибуток, немає, приміщення для нього краще орендувати, а не купувати в собственность.Чтоби заощадити кошти на старті, можна для початку придбати комплект торгового обладнання, що був у використанні .
Відкриття магазину - одна з кращих можливостей для заробітку. Перепродаж і торгівля - каталізатор розвитку людства. Відкриття потрібного людям магазину може вирішити суспільні проблеми і принести вам достаток і повагу.

Пошук ніші

Ідея створення «ще одного» магазину одягу або «ще одного» гастроному може бути не найвдалішою зважаючи на свою очевидності. Тому задовго до відкриття торгової точки необхідно провести аналіз ринку. Найкращий магазин знаходиться там, де він дійсно необхідний. Нерозумно відкривати найбільший продуктовий магазин міста на околиці. Добре відкривати канцелярський магазин поруч з університетом. Це лише принцип, потрібно враховувати ще й конкуренцію, але думка ясна - лише вирішуючи чужі проблеми, роблячи це добре, можна створити прибутковий магазін.Помімо своїх ідей, ви можете скористатися пропозиціями мереж магазинів. Сувенірний «Червоний куб», магазини одягу Zara, Sela, мережі аптек «Радуга» активно шукають партнерів, які хочуть розширити їх мережу, скориставшись відомим брендом. Подумайте, чи є потреба в конкретному регіоні в магазині відомої мережі. Якщо відповідь позитивна, ви можете купити франшизу.

Конкуренція

Відома бізнес-мудрість - поки ви думаєте про конкурентів, ви Топчій на місці. Найкращий спосіб «боротьби» з конкурентами - поліпшення свого підприємства. І все ж, що ж робити, якщо конкуренти борються з вами безчесними методами - тимчасовими зниженнями ціни, знищенням вашої реклами, «брудними» чутками про вашу продукцію? Якщо кілька виробників змовилися один з одним проти вас, ви можете звернутися в Федеральну антимонопольну службу (ФАС). Фахівці ФАС досліджують ваш ринок і вплинуть на поліпшення ситуації.

Оцінка логістики

Ви не зможете створити конкурентний магазин, якщо не продумає оптимальну систему доставки товару. Додаткова вартість може з'явитися на будь-якій ділянці, будь то залізничний термінал або митниця. Важливі також складські ресурси. Доставка товару з китайських фабрик може забезпечити достатню маржу з кожного проданого товару, однак вантаж потрібно доставити до китайського кордону, провести через митницю (при розмитненні може «загубитися» від 10% до 200% вартості).

Чи «монополія»?

Пошук своєрідною «монополії» відрізняє більшість підприємців. Тільки пропоную унікальний товар або послуги можна отримувати надприбутки. Монополії свого роду мають компанії Apple, Microsoft і Google, до них прагнуть магазини модного одягу Zara і Lindex, їх оберігає ювелірна мережа Tiffani. Законодавство перешкоджає виникненню природних монополій на продукти харчування, життєво важливі товари та послуги. Але монополії на емоції не існує.