Як надіти перуку.

Хтось вважає перуку ознакою поганого смаку, хтось - модним аксесуаром, а для когось це єдина можливість знайти гарну шевелюру. У кожному разі, він має право на існування. Однак купити перуку мало, потрібно вміти правильно його одягати і доглядати.
Інструкція
1
По суті, нічого складного в надяганні перуку а ні, але є кілька нюансів, які допоможуть вам зробити його носіння зручним, а зовнішній вигляд - природним.
2
Незалежно від того, натуральне волосся в перуку е, штучні або синтетичні, його потрібно перед надяганням гарненько струснути. Більшість перуку ов після струшування і расправления вже готово до надягання. Кучеряві перуку і не розчісують - їх після струшування тільки розправляють руками.
3
Не потрібно намагатися укладати волосся в перуку е ідеально рівно і гладко. Все-таки, вони повинні імітувати натуральне волосся, які ніколи не бувають ідеально укладеними. Природно виглядатиме такий перуку , в якому деякі волоски переплетені.
4
Щоб носити перуку , не потрібно зістригати свої власні волосся. Для того щоб заховати їх, на голову надягають спеціальну шапочку, яка була сіточку на гумці. Акуратно приберіть волосся під гумку, намагаючись, щоб волосся було рівномірно розподілені по поверхні голови. Не бійтеся, що ваші натуральне волосся можуть вилізти з під перуку а - сіточка не дасть їм пробитися через основу.
5
Тепер найважливіше - надягання перуку а на голову. Візьміть його за віскі і надіньте спереду назад. Слідкуйте, щоб скроні перуку а збіглися з вашої скроневої областю. Тільки в цьому випадку перуку буде сидіти симетрично. Натягніть його ззаду.
6
Якщо ви боїтеся, що перуку може злетіти - прикріпіть його до сіточці за допомогою звичайних шпильок.
7
Укладати перуку треба вже на голові. Натуральні перуку і можна завивати, використовувати для укладання фен. Але якщо ви хочете, щоб перуку прослужив вам більше - не робіть укладку занадто часто. Штучні перуку і зовсім не можна піддавати термічній дії, тому вибирати їх форму треба відразу в магазині. Якщо перуку необхідно причесати, візьміть дуже м'яку щітку з рідкими зубчиками і проведіть їй по волоссю.