Як включити блокування клавіатури. Як поставити блокування на клавіатуру комп'ютера.

На персональному комп'ютері іноді доводиться користуватися лише мишкою (наприклад, в іграх або деяких програмах). В таких випадках можна відключати клавіатуру або ж просто блокувати клавіші. Процес блокування клавіш вельми простий і не займає багато часу. Розблокувати клавіатуру також легко.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку натисніть і утримуйте протягом восьми секунд кнопку "Shift" справа.
2
Після утримання клавіші "Shift" перед вами з'явиться вікно "Фільтрація введення". У ньому представлена загальна інформація про функції "Фільтрація клавіш". Дана опція не повністю блокує клавіатуру, а лише включає режим ігнорування коротких і повторних натискань клавіш.
3
Для включення режиму часткової блокування клавіатури натисніть в інформаційному вікні кнопку "ОК", для відміни - кнопку "Скасувати". Для того щоб налаштувати режим фільтрації введення, натисніть кнопку "Параметри".
4
Після натискання кнопки "Параметри" перед вами з'явиться вікно "Спеціальні можливості", в якому представлені три блоки: "Залипання клавіш", "Фільтрація введення" і "Озвучування перемикання режимів". Для налаштування параметрів залипання клавіш натисніть кнопку "Налаштування" у другому блоці ("Залипання клавіш").
5
У вікні "Налаштування режиму фільтрації" ви зможете налаштувати основні параметри залипання клавіш (наприклад, умови включення режиму, параметри режиму і тип повідомлення про включення режиму залипання). Після того, як ви справили за налаштуваннями, натисніть кнопку "ОК", що знаходиться внизу вікна.
Корисна порада
Відключати саму клавіатуру в процесі роботи комп'ютера настійно не рекомендується.