Як переключити регістр.

Регістр на персональному комп'ютері відповідає за написання прописних або малих літер з клавіатури при введенні тексту. Якщо букви в нижньому регістрі прописуються автоматично, то для включення верхнього регістру необхідно натискати клавіші. Крім цього можна включати і постійний верхній регістр.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для одноразової написання прописної букви необхідно натиснути на клавіатурі клавішу "Shift" і, утримуючи її, натиснути букву, яку необхідно надрукувати у верхньому регістрі.
2
Для включення постійного режиму написання прописних літер необхідно натиснути клавішу "Caps Lock" (вона знаходиться на клавіатурі зліва). Одночасно з її натисканням повинен загорітися відповідний індикатор на клавіатурі праворуч у верхньому куті, що означає, що режим включений. Після включення режиму "Caps Lock" всі букви, які набираються на клавіатурі, будуть автоматично прописуватися лише в верхньому регістрі. Для одноразової введення малої літери в даному режимі необхідно натиснути клавішу "Shift" і, утримуючи її, надрукувати потрібну букву.
Зверніть увагу
На деяких ресурсах інтернету при реєстрації символи, що мають різний регістр, володіють істотною відмінністю. Тому варто стежити за написанням букв в різних регістрах при реєстрації і вході на той чи інший інтернет-ресурс.
Корисна порада
Якщо ви працюєте в текстовому редакторі "MS Word", то варто пам'ятати, що написання букви, що стоїть після крапки, відбувається автоматично в верхньому регістрі.