Як робити скрін екрану.

Скрін (скріншот або screenshot) екрана робиться для миттєвого запечатления того, що в даний момент зображено на дисплеї персонального комп'ютера. Найчастіше доводиться робити скріншот екрана дуже швидко, тому спосіб реалізації даної операції максимально спрощений.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що картинка на дисплеї монітора відповідає вашому запиту.
2
Якщо зображення саме таке, яке вам потрібно, то натисніть кнопку "PrintScreen" на клавіатурі (на деяких сучасних клавіатурах ця кнопка називається "PrntScrn"). Вона знаходиться у верхній частині правої половини клавіатури. Після натискання даної кнопки зображення з екрана автоматично запишеться в буфер обміну комп'ютера у вигляді стандартного малюнка.
3
Після занесення зображення в буфер обміну необхідно зберегти його на комп'ютері. Для цього викличте будь-який графічний редактор, що дозволяє створювати власні зображення. Наприклад, можна скористатися стандартним графічним редактором "Paint". У ньому створіть новий файл зображення ("Файл - Створити"). Після цього вставте малюнок з буфера обміну, натиснувши поєднання клавіш клавіатури "Ctrl + V" (або ж в меню "Правка - Вставити").
4
Після того, як перед вами в редакторі з'явиться зображення з дисплея, збережіть файл малюнка. Для збереження натисніть "Файл - Зберегти". Перед вами з'явиться діалогове вікно збереження файлу, в якому виберіть необхідну директорію розташування зображення, його ім'я і формат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XOj68I7Jjzg
Зверніть увагу
Варто пам'ятати, що при створенні скріншот екрану курсор миші на малюнку не відображається.
Корисна порада
Більшість сучасних відеофільмів захищене від несанкціонованого копіювання, тому в процесі відтворення не можна робити скріншот того чи іншого кадру. Картинка з кадром буде відображатися, як чорний екран.