Як зробити естакаду. переносна естакада купити.

Машина річ хороша. Можна їздити на ній, забезпечуючи собі комфорт пересування. Але, бувають і такі моменти, коли необхідно знаходитися і під нею. Під час ремонту, наприклад. В таких випадках дуже виручить естакада, яку цілком можна спорудити і самостійно своїми руками.
Вам знадобиться
  • шпали, цемент, цегла, опори, містки.
Інструкція
1
Переносная естакада.Для того щоб зробити естакаду відвідайте найближчі пункти металобрухту. Необхідно придбати 2 опори та 2 містка. Висота опор приблизно 500 мм. Один місток довжиною в один метр, можна трохи більше на 50 мм, інший місток коротше - 400 мм. Поєднавши дані деталі шарнірним способом пальцем з прутка, отримаєте підручну естакаду , яку можна розібрати і зберігати в гаражі.
2
Естакада - оглядова яма.Ето звичайна викопана яма під розміри машини і зручності роботи. Довжина планується залежно від довжини автомобіля (2-2,5м), ширина залежить від відстані між колесами (але не менше 1м). Дно і стінки забетонують від бруду і вологи. Крім цього для захисту від вологи можна використовувати будь гідроізоляційний матеріал. Але перевірте рівень ґрунтових вод. Якщо води занадто близько від ями краще відмовитися, щоб уникнути утворення болота. Крім усього іншого обов'язково зміцните стінки від осипання. Для роботи в оглядовій ямі буде потрібно сходи. Після роботи яма накривається навісом.
3
Естакада з кірпічей.Обичние цеглини зібрати у вигляді підйому в необхідну для машини довжину і ширину і зацементувати. Можливо з часом осипання цементу. Для ремонту такої естакади знову зробити розчин. Така естакада просто створена для дачі або саду, у дворі будинку її навряд чи оцінять по достоїнству.
4
Естакада з шпал.Самим міцним і надійним матеріалом для власноручного естакади є залізничні шпали. Шпали просочують креозотом, який охороняє їх від гниття, а, значить, така естакада прослужить довгі годи.Для естакади з шпал їх потрібно кілька штук. Шпали можна викласти над який-небудь височиною, а можна і спорудити естакаду . Для того щоб на таку естакаду заїхала навіть Волга, буде потрібно шпали на площадку близько 5м, і на заїзд 2,6м. Однак шпали дуже важкі. Будуть потрібні помічники.