Як зробити спортивні сидіння. спортивні сидіння для авто з чого роблять.

Сидіння - це та частина будь-якого автомобіля, без якої він просто не може існувати. Від нього залежить комфорт і безпека за кермом, тому багато автолюбителі ставлять спортивні сидіння , які відрізняються своїм дизайном та зручністю.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - сходити і купити спортивні сидіння . Вітчизняні фірми випускають непогані тюнінгованих сидіння за помірну плату. Але можна зробити їх і своїми руками, що дозволити заощадити гроші і допоможе втілити в життя свої фантазії та ідеї. Запасіться необхідним інструментом і терпінням.
2
Візьміть бі-компонентний склад, який залийте в будь-яку відповідну ємність, наприклад, у відро. Ретельно переміщайте її, домагаючись однорідного складу, і вилийте в спеціально приготовлений пластиковий мішок, який повинен бути досить міцним і великим. Слідкуйте за тим, щоб не переповнити мішок, суміш повинна рівномірно розтектися по всьому об'єму.
3
Закрийте мішок і зачекайте кілька хвилин, поки всередині нього не почнеться хімічна реакція, ви побачите це по пінливою рідини. Сядьте на мішок, прийміть позу, в якій вам зручно було б почувати себе за кермом. У такому положенні доведеться просидіти близько 20 хвилин, щоб відбулася фіксація. Не дивуйтеся, якщо будете почувати тепло - це йде реакція з його виділенням.
4
На застиглої формі розмітьте лінії, за якими будуть проходити ремені безпеки. Їх кількість визначте самі: два ременя хрест-навхрест, або один, як в звичайних сидіння х. Виріжте остаточну форму, використовуйте для цього гострий канцелярський ніж. Обов'язково приміряйте готову конструкцію ще раз. Сядьте в неї, перевірте, чи зручно буде знаходитися за кермом.
5
Обмотайте заготовку хорошим скотчем в декілька шарів. Або замовте до нього оббивку, наприклад, з алькантари, яка не тільки приємна на дотик, але і довговічна і зносостійка. У кожному разі, остаточний варіант виконання залежатиме тільки від вашої фантазії. А вага получившегося сидіння складе приблизно кілограм, що дозволяє полегшити і загальну масу автомобіля.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jYtCU5pb3rc