Як відкрити комісійний магазин. Як відкрити філія страхової компанії.

Власний магазин комісійних товарів - рентабельний бізнес, який не потребує великих вкладень, відкрити таку справу під силу багатьом. Правда, принципи успішної діяльності для власника «комісійки» дещо інші, ніж для господаря торгової точки, що працює з постачальниками. Але засвоювати секрети ремесла можна й поступово, варто тільки зробити те, що дозволить комісійний магазин відкрити.
Вам знадобиться
 • - приміщення
 • - свідоцтво про реєстрацію ІП
 • - меблі (стіл, два стільці, стійка для примірочної, дзеркало)
 • - комплект манекенів і вішалок
 • - персональний комп'ютер з встановленою програмою складського обліку
 • - форма договору з комітентом, зареєстрована друк
Інструкція
1
Домовтеся з господарем недорогий, що здається в оренду площі, що знаходиться на першому поверсі будь-якої будівлі. Знадобиться приміщення в межах 50-100 квадратних метрів. Його належить відремонтувати, хоча до інтер'єру комісійного магазину високих вимог не пред'являється.
2
Вирішіть заздалегідь, асортимент яких товарів буде представлений в вашому магазині. Варіантів кілька, але найпоширеніший і рентабельний - дитячий одяг та товари для дітей. Велика частина комісійних магазинів спеціалізується саме на цьому профілі.
3
Придбайте торгове обладнання, виходячи з того, що для магазину, який торгує уживаними речами, нові дорогі аксесуари зовсім не потрібні. Знадобиться трохи простий меблів, а якщо мова йде про комісійному магазині одягу - манекени та комплект вішалок. Також не обійтися без персонального комп'ютера та спеціалізованого софту для обліку товарів.
4
Уладьте необхідні юридичні формальності. Буде необхідно зареєструватися в якості індивідуального підприємця або створити товариство з обмеженою відповідальністю. Для роботи з людьми, котрі віддають речі на реалізацію, знадобиться розроблена форма договору, завіряти яку треба буде зареєстрованої печаткою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F_DB-ExRU9Q
Корисна порада
Рекламувати комісійний магазин необхідно «з оглядкою» на його цільову аудиторію - товари для дітей зацікавлять в першу чергу читачок жіночих друкованих видань і відвідувачок жіночих форумов.Дополнять асортимент комісійного магазину одягу можна завдяки співпраці з великими складами продукції категорії «секонд хенд ».
Незважаючи на перенасиченість ринку дитячих товарів, ціни на дану продукцію часто невиправдано високі. При цьому діти настільки швидко виростають з одягу, що вона не встигає зноситися. Саме тому відкриття комісійного магазина має всі шанси стати прибутковим бізнесом.
Вам знадобиться
 • - приміщення;
 • - стартовий капітал;
 • - торгове обладнання;
 • - оргтехніка;
 • - інтернет.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для комісійного магазина. Якщо вам вдасться знайти його в прохідному місці, прибутковість вашого бізнесу лише збільшиться. Однак на практиці під комісійний магазин краще вибирати недорогі приміщення, куди більшість клієнтів змогли б приїхати спеціально. Для роботи вам буде потрібно торгова зона і невелика кімната для прийому товару та зберігання документів.
2
Закупіть торгове обладнання. Зрозуміло, особливий дизайн за відсутності зайвих коштів для комісійного магазина не буде потрібно. Як мінімум, вам будуть необхідні полки і кронштейни. Крім того, придбайте оргтехніку: в комп'ютері ви будете вести базу даних і складський облік, а на принтері - роздруковувати квитанції для клієнтів.
3
Встановіть розцінки на основні категорії товарів . Проаналізуйте ціни в магазина х новій дитячого одягу, а також аналогічних комісійних магазинів. Складіть таблицю вартості речей, завдяки якій будь-який ваш співробітник зможе легко прийняти на комісію вступники товари. Визначте розмір комісійних, а також уцінку товару в залежності від часу його знаходження в магазині.
4
Займіться просуванням комісійної магазина, оскільки саме від цього етапу і залежить успіх вашого бізнесу. Зробіть сторінку в інтернеті, скориставшись одним з безкоштовних ресурсів. Продвигайте себе на тематичних форумах, пов'язаних з дитячою тематикою. Дайте рекламу в пресі. Надрукуйте оголошення і розклейте їх в прилеглому районі. Розповсюдьте листівки по дитячим садам і школам.
Зверніть увагу
При оцінці прийнятого товару ретельно розглядайте його зовнішній вигляд. Річ цілком може бути трохи поношеного, проте явні дефекти, наприклад, плями, можуть бути неприємні покупцям.