Як доставити товар.

На початкових етапах розвитку деякі керівники магазинів, що торгують через інтернет, стикаються з проблемою доставки товарів . Наявність кур'єрської служби є одним з показників якості роботи компанії. Кур'єри в деякому сенсі є обличчям компанії, що робить великий вплив на залучення нових і збереження старих клієнтів.
Інструкція
1
Для того щоб доставити товар, можна скористатися послугами спеціалізованої компанії. В цьому випадку не доведеться самому доставляти товар, але після доставки компанія візьме якийсь відсоток від продажу. В середньому це 3% від суми угоди. У цього варіанту є негативна сторона: при великій завантаженості компанії-кур'єра може трапитися так, що товар не буде вчасно доставлений клієнтові. Це, в свою чергу, неминуче виллється у відчутні збитки для компанії.
2
Так само можливо відправити товар за допомогою "Пошти Росії". До достоїнств цього методу відноситься велика мережа філій по всій країні, відносна мобільність і швидкість доставки. Але є й мінуси: стягування більшої плати за пересилання, обмеженість товарів для пересилки і великі черги. Для придбання товару, відправленого інтернет-магазином на пошті, необхідно мати при собі паспорт.
3
Створення власної кур'єрської служби. До плюсів цього варіанту можна віднести повний контроль і адресну роботу кур'єрів, їх вузьку спрямованість. Мінусом є часта несумлінність працівників, яка може вилитися в збитки для компанії. Також слід змиритися зі збитками, пов'язаними із заробітною платою працівників і створенням соціальних умов.
4
На початкових етапах створення своєї справи можливо самому розсилати товар за адресами клієнтів. Даний спосіб дуже поширений для підприємців, що мають малий бізнес в стадії становлення. Мінусом даного способу є висока завантаженість при активних продажах товару. Плюсом є економія коштів.