Як збільшити обороти двигуна.

Конструкторам автопрому, які розробляють двигуни внутрішнього згоряння, в ході своєї діяльності необхідно враховувати технічні вимоги різних міністерств і відомств і знаходити компроміс між потужністю, моторесурсом, вартістю та екологією. Задачу, чесно кажучи, легкою не назвеш.
Вам знадобиться
  • - новий распредвал,
  • - регульована шестерня приводу распредвала.
Інструкція
1
Серійне виробництво передбачає випуск автомобілів бюджетної комплектації з двигунами номінальних параметрів. При такому положенні справ завжди знайдуться умільці, охочі доопрацювати мотор з метою «вичавити з нього по максимуму», збільшивши його потужність і частоту обертання коленвала.
2
Одним з оптимальних варіантів форсування мотора вважається установка нового распредвала з зміненими кулачками і регульованою шестірнею привода. Завдяки зсуву фаз газорозподілу збільшуються частота обертання колінчастого вала і потужність двигуна. Істотно ефективніше відбувається наповнення робочих циліндрів збагаченої паливної сумішшю.
3
У зв'язку з тим, що крутний момент мотора знаходиться в прямій залежності від кількості споживаного палива, яке при згоранні надає підвищений тиск на дно поршня, встановивши тюнінговий распредвал в голівці блоку циліндрів, вирішується завдання щодо збільшення оборотів двигуна.
4
Але рішення зазначеного питання буде не повним в плані форсування двигуна, якщо обмежитися лише зміною конструкції газорозподільного механізму. Для повноцінного тюнінгу мотора необхідно внести зміни в усмоктувальний тракт, встановити прямоточну систему відводу відпрацьованих газів і модернізувати кривошипно-шатунний механізм. А потім тюнінг підвіски і гальм. Як говорить народна мудрість: «Лиха беда - начало!».