Як форсувати 2106. форсування двигуна ваз 2106.

Допотопна «шістка» йде у відрив після старту при дозвільному сигналі світлофора, здатна вивести з психологічної рівноваги багатьох власників сучасних потужних автомобілів. Тільки завдяки форсованого двигуну ВАЗ 2106 може витворяти такі «чудеса».
Вам знадобиться
  • - новий ГРМ,
  • - новий КШМ.
Інструкція
1
Існує цілий ряд технологій, спрямованих на форсування моторів. Починаючи з чіп-і МД-тюнінгу і, закінчуючи зміною конструкції двигуна.
2
На першому етапі в головку блоку циліндрів встановлюється новий распредвал зі зміненою геометрією кулачків. Там же змінюються клапана, тарілки у яких більшого діаметру, і розточуються камери згоряння. Шліфуються і поліруються впускні і випускні тракти. Найпростіше форсування двигуна на цьому, як правило, закінчується.
3
Поглиблений тюнінг мотора полягає в заміні заводського коленвала (встановлюється з збільшеним кривошипом). На фрезерному верстаті розточується блок циліндрів під поршні більшого діаметра. Зазначені деталі комплектуються шатунами відповідного розміру і компресійними кільцями Т-подібної форми.
4
Після конструктивних змін і складання двигуна починається процес налаштування його систем і механізмів, в результаті чого оббиваються збільшення ступеня стиснення в робочому циліндрі. Необхідний параметр залежить від кута фаз газорозподілу і положення відкриття заслінки дросельного вузла. Зміна положення вала ГРМ здійснюється регульованою шестірнею привода, що сприяє наповнення камери згоряння збагаченої паливної сумішшю, яка при згорянні виділяє більше теплової енергії, яка потім перетворюється в кінетичну.
5
«Вищим пілотажем» тюнінгу мотора ВАЗ 2106 є установка турбіни на двигун і оснащення автомобіля прямоточною системою відводу відпрацьованих газів. Володіючи машиною з форсованої силовою установкою, легко можна скласти конкуренцію на дорозі багатьом іменитим брендам зарубіжного автопрому.