Як зробити міношукач.

Купуючи дачну ділянку, ніколи не знаєш, що знаходиться на його території. Хто знає, а раптом при обробітку своїх сільськогосподарських угідь ви несподівано натрапите на вибухонебезпечні «сюрпризи», що залишилися з часів війни, або на проржавілий скриньку з золотими монетами? Чи не заважає попередньо дослідити ділянку, і в цьому вам допоможе міношукач , а попросту - детектор металів.
Вам знадобиться
  • Генератор, вініпластовая трубка, провід ПЕЛШО, алюмінієва фольга, ізоляційна стрічка, батарейка (акумулятор), дюралюмінієва лижна палиця, металева коробка, навушники
Інструкція
1
Апаратна частина металошукача являє собою генератор, який є кварцовим резонатором частот від 0,5 до 1 МГц. На цій частоті повинен працювати генератор пошуку, з гармонікою від 5 до 10. Генератор пошуку повинен бути ретельно налаштований щоб уникнути різких коливань частот.
2
Після того як ви підібрали готовий генератор або виготовили його самостійно, приступайте до виготовлення робочого органу металошукача. Візьміть вініпластовие трубку із зовнішнім діаметром 15 мм і внутрішнім діаметром 10 мм. Зігніть трубку у формі кільця, діаметр якого повинен бути не менше 250 мм. Кільце послужить основою для пошукової котушки. Передбачте в конструкції кільця отвір для спеціальної ручки, за яку ви будете тримати прилад в руках.
3
Обмотку котушки зробіть з 100 витків дроту ПЕЛШО. Електростатичним екраном стане алюмінієва фольга, яку слід намотати у вигляді стрічки на обмотку з дроти. Щоб система котушки не стала замкнутою, передбачте в стрічці розрив. Зверху пошукову котушку закрийте кількома шарами ізоляційної стрічки.
4
Харчуванням металошукача послужить будь батарейка або акумулятор. Знадобиться також подовжувач з металу (підійде дюралюмінієва лижна палиця). Зібране пристрій помістіть в металеву екрануюче коробку. Контроль над частотами здійснюється за допомогою навушників.