Як розкрутити бізнес. разкрутка бізнесу манікюр.

Ви тільки почали бізнес і думаєте про його розкрутці? Або він існує вже давно, але от кількість клієнтів щось поменшало, хоча криза ніби як минула? Сотні рекламних агентств жадають запропонувати вам свої послуги, але що з них зможе вам дійсно допомогти, а що виявиться тратою грошей? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Коли говорять про розкручування бізнесу, найчастіше мають на увазі рекламу. У нас ще з 90-х років збереглося уявлення, що найбільш розкручений пральний порошок - це "Тайд", оскільки саме їм постійно стирають на телебаченні. Однак реклама - ще не все.
2
Звичайно, дуже багато залежить від специфіки вашого бізнесу. Але є речі, універсальні для будь-яких підприємств або, принаймні, для багатьох сфер діяльності. Наприклад, якщо ви зайняті в сфері торгівлі або надання послуг, то важливо, як ваше підприємство обслуговує: чи достатньо ввічливий і уважний персонал? Про якість обслуговування у вашому магазині або перукарні клієнти обов'язково передадуть по "сарафанне радіо".
3
Потрібно згадати і про сайт вашої організації. Користувачів інтернету з кожним роком все більше, і все більше людей заглядає в мережу, "запитує у Яндекса", перш ніж кудись піти або щось купити. Нехай ваш сайт буде простим, але він має бути. Значення має його простота і інформативність, хоча варто замислитися і про його оформленні: блідий, "ніякий" сайт, не запам'ятається, а надто яскравий дратуватиме, і користувач просто закриє сторінку, так і не ставши вашим клієнтом.
4
А чи знають вас ваші клієнти за назвою? Чи відомо ваше підприємство хоча б у вашому районі? Розглянемо приклад з перукарні. Більшість з них має досить безликі назви, які не запам'ятовуються. Спробуйте придумати щось більш яскраве або найміть фахівця з неймінг, його послуги коштують не так дорого. Наступним кроком буде роздача у найближчій станції метро яскравих листівок з назвою вашої перукарні і цінами за основні послуги. Можна замовити рекламу на асфальті - дуже вдалий хід влітку. Досить буде написати назву перукарні та ціну поширеною послуги (природно, привабливу для клієнта). Наприклад: "Перукарня" DikObrazzz ". Модельна стрижка від 200 руб".
5
Що стосується безпосередньо реклами, то, як правило, для розкрутки бізнесу не стільки важливий спосіб - реклама в інтернеті, афіші, розсилки, - скільки якість реклами. Більшість людей роблять те, до чого їх підштовхують. Річ, особливо незнайома, повинна бути ним нав'язана - природно, не в агресивній формі. Публіку також привертає все незвичайне, навіть у найпростіших і ординарних речах. Тому будь-яка реклама повинна бути яскравою.
6
Не варто використовувати неконкретні, туманні характеристики - "у нас низькі ціни", "це вигідно" і т.д. Те, що здається низькою ціною одному клієнту, іншому здасться високою. Краще бути точніше: "манікюр - 100 рублів з 9.00 до 13.00", "капучіно - 80 рублів для тих, хто замовив десерт".
7
Реклама не здатна розкрутити ваш бізнес відразу ж, особливо якщо це це реклама нової послуги чи товару. Іноді доводиться чекати до півроку, тому варто запастися терпінням. Будь-яка реклама спочатку просто відкладається в пам'яті людини, перш ніж спонукати його до здійснення тих чи інших дій.