Як очистити адресний рядок в Opera. Як прибрати автозаповнення адресного рядка в опері.

Список, що випадає адресного рядка Opera містить дві сотні посилань на сторінки інтернет-ресурсів, які ви відвідували за останній час. Браузер використовує їх як довідник для «контекстної підказки» - коли ви починаєте вводити URL, він шукає в цьому списку схожі адреси і пропонує вам зробити вибір. Однак, з міркувань дотримання приватності, варто іноді очищати випадає адресного рядка.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Розкрийте меню Opera. Вам треба дістатися до налаштувань видалення збереженої браузером історії відвідувань. Щоб зробити це, перейдіть в розділ "Налаштування" і виберіть у ньому рядок «Видалити особисті дані». В результаті цієї дії відкриється вікно з текстом, попереджуючому про те, що якщо ви просто натиснете кнопку «Видалити», то будуть закриті всі вкладки браузера і перервані всі активні завантаження файлів.
2
Клацніть мітку поруч із написом «Детальне налаштування», вміщеній під текстом попередження. Так ви розгорнете додаткову частину цього діалогового вікна з повним списком типів даних, які браузер може видалити. Вам слід переконатися, що в цьому переліку поставлена позначка навпроти пункту «Очистити історію відвіданих сторінок». Механізм формування списку, що випадає адресного рядка такий, що при зникненні з нього будь-якого посилання, інший URL зі своєї історії поповнює список. Тому для знищення цього списку вам слід стерти всю історію, збережену браузером.
3
Натисніть кнопку «Видалити» для запуску процедури очищення, попередньо переконавшись, що в списку відзначених даних немає нічого, що вам хотілося б зберегти (наприклад, паролів).
4
Відкрийте меню браузера, якщо хочете скористатися альтернативним способом очищення історії відвідувань. Перейдіть в розділ "Налаштування" та виберіть верхню рядок («Загальні настройки»), щоб відкрити вікно доступу до зміни установок браузера. Його можна відкрити і натисканням клавіш CTRL + F12. На вкладці «Розширені» виберіть у списку розділів рядок "Історія". Під написом «Пам'ять відвіданих адрес для журналу і автодоповнення» розміщена кнопка "Очистити", яку вам і слід натиснути для очистки списку в адресному рядку. Тут же ви можете обмежити або взагалі заборонити браузеру зберігати URL відвіданих сторінок, виставивши потрібне число в випадаючому списку у напису «Пам'ятати адрес».