Як встановити ялинку.

Ялинка є одним з неодмінних атрибутів новорічного свята. Якщо ви зробили вибір на користь натуральної ялинки, дуже важливо правильно підібрати лісову красуню, але не менш важливо грамотно її встановити - буде прикро, якщо прикрашена іграшками ялинка в самий невідповідний момент перекинеться.
Вам знадобиться
  • Дошки і дерев'яні бруски, ножівка по дереву, дриль, молоток, цвяхи, саморізи, мотузка (волосінь); старе офісне крісло
Інструкція
1
Найпростіший спосіб встановити ялинку - зробити це за допомогою самої ялинки. Відпиляєте нижню частину дерева разом з гілками, переверніть і використовуйте замість хрестовини. В торцях комля ялинки просвердлите отвір, в нього вставте стрижень, на який насадите ялинку . Гілки такої імпровізованої хрестовини очистіть від хвої і трохи подрежьте, щоб ялинка стояла вертикально.
2
Конструкція другого підставки складається з чотирьох однакових за розміром відрізків дошки, збитих цвяхами, а також з двох вкладишів, утворюють гніздо для ствола ялинки. Один з вкладишів прибийте цвяхами, а другий закріпіть шпонкой на відстані, яка від товщини комля. Комель закріпіть за допомогою клина.
3
Ще один тип хрестовини ви можете виготовити з чотирьох брусків. Посередині бруски надпілов наполовину (ширина пропила дорівнюватиме ширині бруска). З'єднайте бруски в замок. Опори хрестовини зробіть з чотирьох відрізків товстої дошки.
4
В деяких випадках ялинку можна не розміщувати на підлозі, а підвісити над ним. В висячому положенні ялинку можна закріпити за допомогою металевої трубки або палиці, яка впирається в плінтус. Трубку в похилому положенні зафіксуйте відтягненням у вигляді мотузки або товстої волосіні. До кінця трубки верхньою частиною стовбура підвісьте ялинку , зміцнивши мотузку вище центру її тяжкості.
5
Гарну мобільний стійку для новорічної ялинки ви можете змайструвати з хрестовини від вийшов з ладу старого офісного крісла. Акуратно розберіть крісло, залишивши опору на роликах. Вивільнену втулку використовуйте як гнізда для ствола ялинки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XUjTKLHE_5w