Як знайти роботу вахтовим методом.

Пошук роботи вахтовим методом стає все більш популярним. Вибираючи його, працівники погоджуються на те, що працювати потрібно буде кілька місяців на рік в іншому регіоні, далеко від дому та іноді від сім'ї.
Вам знадобиться
  • Періодика, присвячена роботі, працевлаштування та іншим кадрових питань;
  • Розклад проходять ярмарків і виставок;
  • Адреси професійних агентств з підбору персоналу.
Інструкція
1
Вахтовий метод роботи ідеально підходить і для молодих, початківців фахівців, і для працівників у більш зрілому віці. Зрозуміло, що на всіх фахівців робочих місць в їх рідних регіонах не вистачає, а ось на Півночі, навпаки, місць багато, а працівників мало. І вахтовий метод стає відмінною формою роботи, при якій переїжджати на постійне місце проживання в холоди не треба, а заробити грошей, яких там виплачують на порядок вище, можна з легкістю. Та й влаштуватися на роботу вахтою не так складно. Для початку потрібно визначитися зі спеціалізацією, якої ви будете займатися. Потім потрібно переглянути, в якому регіоні Росії можлива така робота. Потім вибираєте місто і шукаєте вакансії.
2
Шукати роботу вахтовим методом , в першу чергу, треба з газет, журналів і спеціалізованих видань. Особливо корисні профільні ЗМІ, в яких роботодавцям найпростіше розмістити інформацію про наявну у них вакансії.
3
Крім цього фахівці рекомендують не нехтувати ярмарками вакансій і виставками - заходами, де безпосередньо представлені самі роботодавці. У них можна отримати більш детальну інформацію про вакансії, заповнити анкету претендента і передати її майбутньому керівнику особисто в руки.
4
Ще один спосіб знайти роботу вахтовим методом - дізнатися у друзів і знайомих. Адже всі люди дорослі, вже давно працюють в певних підприємствах і, напевно, можуть знати, якщо у них в фірмі є такі вакансії.
5
Підвищити свої шанси на успіх в пошуках роботи вахтовим методом допоможе звернення до рекрутингові або кадрові агентства. Похід до професіоналів допоможе швидше і якісніше вибрати відповідну роботу. Адже, як правило, фахівці з підбору кадрів вже після першого спілкування з потенційним роботодавцем чітко уявляють собі, який працівник йому потрібен. А значить, зможуть правильно зорієнтувати та направити здобувача.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що робочий день при вахтовому методі роботи не повинен за часом відрізнятися від робочого дня в звичайному режимі. Якщо ж вас намагаються змусити працювати більше, мотивуючи це тим, що зарплату ви отримуєте більше, краще пошукайте іншу роботу.
Ті, хто хоче заробити якомога більше грошей в короткі терміни, нерідко замислюються про роботу вахтовим методом на Крайній Півночі. Як знайти таку роботу в найкоротші терміни, і з якими труднощами можна зіткнутися під час її пошуків?
Інструкція
1
Перш ніж починати шукати роботу вахтовим методом, ви повинні чітко уявляти собі, що це за робота. Справа не в тому, чи є у вас широко затребувана на Півночі спеціальність чи ні, а в тому, що робота в суворих умовах може бути для вас потенційно небезпечна. Тому перед тим як починати її шукати, пройдіть повне обстеження в лікувальному закладі, навіть якщо ви відчуваєте себе абсолютно здоровим. Довідки від лікарів можуть вам знадобитися і для представлення потенційним роботодавцем, якщо організація, в яку ви вирішите влаштуватися, дійсно серйозна.
2
Зайдіть на сайт http://www.sevrab.ru і уважно ознайомтеся з усіма вимогами, що пред'являються до бажаючих працевлаштуватися вахтовим методом. Ознайомтеся і з умовами роботи, що базуються на ТК РФ, які повинні неухильно виконуватися будь-яким роботодавцем. Ця інформація допоможе вам, якщо в процесі пошуків роботи або протягом перших днів на вахті ви зіткнетеся з несумлінним ставленням до вас і вашого труду.
3
Зайдіть на сайти, на яких зазвичай розміщуються оголошення про роботу і знайдіть підходящі вам вакансії. Не забудьте розмістити та свої оголошення, в яких максимально точно (а головне - чесно, так як Північ, що називається, жартувати не любить) вкажіть всі відомості про себе, які, на вашу думку, можуть зацікавити потенційного роботодавця.
4
Зверніться в кадрове агентство з хорошою репутацією і заповніть анкету. Зверніть увагу: кадрове агентство, яке співпрацює з серйозними роботодавцями, грошей за послуги з претендента не бере. Тому якщо у вас попросили якусь суму за надання відомостей про роботу, розвертайтеся і йдіть, тому що інформація про наявні вакансії, швидше за все, почерпнута з того ж інтернету або вже не актуальна.
5
Зверніться в центр зайнятості населення для того щоб дізнатися, чи немає в базі даних біржі руда інформації про роботу вахтовим методом. Зазвичай серйозні організації охоче співпрацюють з державною службою працевлаштування. І на сьогоднішній день це, мабуть, єдина можливість гарантовано отримати по закінченні вахти всі зароблені нелегкою працею гроші, нехай і не такі великі, як очікувалося.