Як відмовитися від кредитної картки.

Кожен поважаючий банк вважає своїм обов'язком вислати клієнтові, що брали навіть незначний кредит, свою кредитну карту. Як правило, дозволу у клієнта на це не питають. А ось у сторони, яка отримує такий подарунок, питань виникає чимало. Наприклад, чи можна від цієї картки відмовитися?
Вам знадобиться
  • Для того, щоб відмовитися від кредитної картки, знадобляться:
  • -телефон;
  • -договору;
  • -карта.
Інструкція
1
Відмовитися від картки можна відразу ж, як тільки ви дістанете її з поштової скриньки. Зробити це досить легко, потрібно всього лише зламати її або розрізати. А потім викинути.
2
Якщо ж картою ви користувалися, борг погасили і більше брати гроші в борг у цього банку не хочете, то потрібно звернутися до банку з письмовою заявою про це. Причому писати заяву потрібно в двох примірниках, щоб в банку не говорили, що ніякої заяви вони не бачили. І обов'язково його треба завірити. Інакше буде складно довести, що банк цю заяву бачив. Важливе доповнення: не забудьте забрати довідку, що підтверджує закриття кредитного рахунку.
3
Якщо ж картою ви користувалися довго і успішно, але термін її дії закінчується, а ви розумієте, що більше не хочете жити в кредит, то потрібно подбати про відмову від картки заздалегідь. Не менш, ніж за місяць до закінчення терміну дії кредитної картки, потрібно написати заяву в банк з повідомленням його про те, що більше вам картка не потрібна. Адже у випадку, якщо банк первипустіт для вас нову карту, то він вже, згідно з визначеними пунктами договору, укладеного при оформленні картки , має право зажадати від вас штраф або неустойку. Ну і, звичайно ж, зміна картки значить безоплатне списання боргу. Якщо до моменту закінчення терміну дії картки у вас залишився ще непогашений кредит, то віддавати гроші необхідно буде і далі.
4
І ще один момент. Якщо ви все-таки свого часу вирішили оформити собі випуск кредитної картки і навіть замовили її у банка, а потім передумали, відмовитися від пластику все одно можна. Для цього потрібно знову ж прийти в банк і написати заяву. Легше буде тим, хто писав заяву на випуск картки , а не на отримання кредиту. Тим же, хто просив дати йому кредит і передумав, потрібно буде в письмовій формі це своє небажання зафіксувати.
Зверніть увагу
Важливо пам'ятати, що банк - не благодійна організація. А значить, питати з вас він буде з усією жорсткістю. Тому необхідно заздалегідь і дуже уважно читати всі документи, якими ви обмінюєтеся з цією фінансовою установою.
Корисна порада
Перед тим, як замовляти у банку кредитну карту, уважно ознайомтеся з тарифами і всіма належними від банку комісіями і страховками. Як правило, легше десь у друзів позичити, ніж вступати в кредитний договір з банком.