Як навчитися писати графіті.

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися графіті , то слід розуміти, що все не так просто, як може здатися на перший погляд. Як і в будь-якій творчості, знадобиться багато сил і терпіння. Для того щоб придбати свій неповторний стиль, доведеться гарненько попрацювати, освоїти різні техніки і прийоми, а також вникнути в тонкощі і нюанси цього виду образотворчого мистецтва.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили освоїти цю науку, то першим ділом приготуйте скетч - так називається ескіз того зображення, яке пізніше буде красуватися на стіні. Зробити це не так-то просто, особливо якщо ви поки тільки новачок, тому приготуйтеся гарненько попрацювати на цьому етапі. Звичайно, багато райтерів (так називають тих, хто малює графіті ), не використовують скетчі в процесі створення своїх шедеврів, але для новачка це є обов'язковою умовою. Пізніше, коли ви трохи наб'єте руку, то зможете також працювати без ескізів.
2
Малюйте свої скетчі олівцем, також можна використовувати ручки, фломастери та інші інструменти. Розмір паперу вибирайте відповідно вашою задумом, пам'ятайте, вона повинна бути досить щільна. Починайте малюнок з начерків олівцем, щоб у разі чого можна було підкоригувати ескіз, а тільки потім починайте оформляти малюнок у кольорі.
3
Коли ескіз готовий, починайте підготовку до нанесення його безпосередньо на стіну. Тут беріть до уваги властивості поверхні. Зверніть увагу, що нерівні поверхні - не найкращий варіант, вибирайте заґрунтовані поверхні або пористий бетон, а якщо малюнок наноситися на металеву поверхню, то початку знежирте її за допомогою розчинника.
4
Запам'ятайте, що насадки на балони з фарбою необхідно прочищати після кожного використання. Перед тим, як відкладати балон в сторону, переверніть його і потримайте насадку натиснутою протягом декількох секунд доти, поки фарба не перестане виходити. Якщо фарба в насадці засохла - викидайте її (насадку). До речі, трапляється це досить часто, тому обов'язково візьміть із собою запасні насадки. Також запам'ятайте, що малювати в холодну пору року і в дощ не рекомендується - фарба погано лягати і довго сохне. Під час малювання завжди одягайте респіратор (це стосується як закритих приміщень, так і вулиці), так як пари фарби наносять шкоду легким, і якщо респіратор ви носити не будете - ризикуєте згодом заробити астму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NsH3G_w-cxs
Зверніть увагу
Графіті зародився в Нью-Йорку в 60-х роках минулого сторіччя з того, що підлітки виводили свої імена на вуличних стінах і в метро, а з часом написи ставали схожі на справжні витвори мистецтва.