Як зробити маскувальну мережу. Маскувальна мережу своїми руками.

Любителі полювання знають основне правило цього відповідального заходу - терпіння і маскування. Що ж, терпіння мисливцям не позичати, а як же бути з маскуванням? Абсолютно не важливо, початківці ви мисливці або вже бувалі. Так чи інакше, маскувальна мережа знадобитися в улюбленій справі. А зроблена своїми руками, вона, крім незамінності в полюванні, буде предметом вашої гордості!
Вам знадобиться
  • - сітка на основу;
  • - льон, гілки, мох, трава, дрантя, клоччя, мочала;
  • - фарби і пензлик.
Інструкція
1
У створенні маскувальною мережі є одна незаперечна перевага - такої сітки не буде ні у кого, а найголовніше, вона відповідатиме всім вашим потребам. Для початку купіть основу. Для неї підійде майже будь-яка сітка будь цільової спрямованості. Це може бути звичайна мотузкова або рибальська мережа з капронової нитки, але ні в якому разі не беріть за основу волосінь - з нею нічого не вийде. Отже, фактуру вибрали, тепер перейдемо до метражу.
2
Візьміть достатньо матеріалу обраної основи. Щоб зробити маскувальну сітку як слід, необхідно простір. Тому сміливо беріть чотири погонних метра (більше або менше - залежить лише від вашої комплекції) і починайте робити найвідповідальнішу і креативну частину.
3
Вплетіть в заготовку маскувальні деталі. Знаючі люди використовують льон, природну маскування (гілки, мох, траву), дрантя, клоччя, Мочалов та інше. Вам залишилося вибрати те, що по більше душі.
4
Ви провели попередню роботу, запаслися терпінням, починайте вплітати маскування в мережа . Робіть це в тому порядку, в якому вам більше зручніше. Однак вам не завадить порада: намагайтеся зав'язувати кожну кисть не посередині, а асиметрично, щоб один з кінців був значно довший іншого, але не до абсурду, звичайно. Перевагою даного кріплення є краща видимість навколишнього простору через готову маскувальну мережа .
5
Довжину заготовки для кисті зробіть 20 см. Ув'язуйте стрічку в кожен вільний квадрат, не пропускаючи жодного одну клітинку. Якщо ви вибрали для вашої саморобної маскувальної сітки гілки, відберіть тільки найтонші. Товсті гілки будуть невигідно стовбурчитися і не створять ефект єдиного полотна. Решта матеріали більш легкі в роботі, тому що володіють м'якою фактурою.
6
Для того, щоб визначитися з кількістю вплітали матеріалу, пам'ятайте - маскувальна мережа не повинна виглядати, як куля. Тому для кожної кисті беріть невелику кількість матеріалу. Для дрібної сітки ширина кисті повинна бути товщиною з мізинець, для великої - два середніх пальця. Ув'язуйте і фіксуйте муляж кисті міцно, щоб не розгубити плоди вашої праці по дорозі.
7
На завершальному етапі створення маскування візьміть фарби, краще стійкі, які підходять для глибокого фарбування тканини. За допомогою пензлика розфарбуйте своє творіння в типові кольори: зелений, сірий, корічневий.Маскіровочная мережа готова. Потрібно мерщій оновити!