Як додати сайт в яндекс. Як додати документ у няндекс народ.

Для того, щоб створений вами сайт почав з'являтися в результатах пошуку, його необхідно додати в індекс пошукових систем.
Вам знадобиться
  • Наявність сайту, доступ до сайту по FTP, наявність пошти на Яндексі
Інструкція
1
Після того, як ви ввійдете в поштовий ящик на Яндексі, пропишіть в адресному рядку наступний URL: webmaster.yandex.ru. Таким чином, ви опинитеся на сторінці вебмастера, за допомогою якої зможете додати свій сайт в індекс яндекса, а також в подальшому стежити за його індексацією і аналізувати зміни.
2
Натисніть посилання «Додати сайт». Тут вам запропонують ввести адресу сайту, після чого, ви повинні будете підтвердити права на володіння ресурсом. Найбільш простий і популярний спосіб - вставити запропонований яндексом мета-тег в код шапки вашого сайту. Скопіюйте текстовий фрагмент, який вам буде наданий системою, після чого, пропишіть його в файлі Header.php і збережіть зміни, зверніть увагу - текст повинен розташовуватися між тегами і. Після виконання даних дій, натисніть в панелі вебмастера кнопку «Перевірити». З цього моменту сайт стає в чергу на індексацію пошуковою системою. Звернемо вашу увагу на те, що сайт може бути проіндексовані, як протягом трьох днів, так і протягом двох тижнів.
3
Крім вставки мета-тега, ви також можете вибрати інший спосіб підтвердження прав на володіння сайтом. Зробити це можна за допомогою спеціального текстового файлу, який буде необхідно завантажити в кореневу папку вашого сайту. Цей файл ви можете скачати прямо в панельці вебмастера. Щоб завантажити документ в кореневої каталог, скористайтеся доступом до вмісту сайту по FTP (дані доступу вказуються при активації хостингу). Багато вагаються з тим, що ж таке кореневої каталог. Насправді все просто - корінь вашого сайту, є не що інше, як папка на хостингу, в яку встановлений ресурс. Саме в цю папку вам необхідно завантажити файл яндекса. Після завантаження документа, в панелі вебмастера натисніть на кнопку «Підтвердити». Незабаром сайт буде доступний в загальній пошуковій видачі.