Як побудувати курінь у лісі. Як зробити курінь в лісі схема.

При вчиненні походів, під час вилазок на природу з ночівлею вимагається обладнати якесь укриття. Звичайно, можна влаштуватися на нічліг в автомобілі, в наметі заводського виготовлення або в спальному мішку, але ці блага цивілізації не завжди можуть виявитися під рукою. В такому випадку ви можете спорудити з підручних матеріалів курінь .
Вам знадобиться
  • Жердини, гілки, поліетиленова плівка або брезент
Інструкція
1
Перед спорудою курінь а виберіть підходяще сухе місце. Бажано, щоб там була природна перешкода від вітру, а поблизу легко можна було знайти дрова для багаття.
2
Поблизу від місця розбивки курінь а підшукайте і зріжте тонкі жердини для каркаса споруди. Найпростіше односкатное укриття складається з двох стійок і поперечини між ними. В якості однієї зі стійок використовуйте окреме дерево, другу стійку спорудіть з рогатини довжиною близько півтора метрів. Вбийте рогатину в землю на відстані трьох метрів від дерева. Прикріпіть між деревом і рогатиною опорну жердину відповідної довжини.
3
З одного боку споруди похило покладіть на опорну перекладину кілька тонких жердин, уперши їх кінцями в землю. На отриману похилу стінку укладіть заздалегідь припасений поліетиленову плівку або брезент. Нижній край такого покриття притисніть до землі жердиною або важкими каменями, щоб поривом вітру його не змогло зірвати.
4
Якщо поблизу є хвойні дерева, то з гілок зробіть щось на зразок ліжка. Костер розводите не ближче метра від курінь а.
5
Для будівлі двускатного курінь а вам знадобиться більше часу. Спочатку підготуйте опорну жердину, дві міцні стійки-рогатини і тонкі прути.
6
Встановіть стійки вертикально, вбивши в землю приблизно на третину довжини. Зверху на них помістіть опорну горизонтальну жердину. На цю перекладину похило укладіть в ряд тонкі жердини, вони виконуватимуть функцію крокв. На тонкі жердини укладіть матеріал для покриття курінь а (лапник, гілки дерев, траву). Матеріал укладайте знизу вгору, щоб верхній ряд перекривав нижній. Біля входу в курінь розташуйте багаття.