Як навчитися танцювати місячну ходу.

У 1983 році король поп-музики Майкл Джексон буквально підірвав весь світ, виконавши на своєму концерті незвичайний для того часу танець - місячну ходу . Відтоді тільки ледачий не намагався повторити ці такі прості, але такі загадкові руху. І вже легко можна при нагоді зустріти цілу юрбу молодих людей, які одночасно будуть йти цією місячною ходою.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб навчитися танцювати місячну ходу, потрібно:
  • -дзеркало;
  • -зручна взуття.
Інструкція
1
Вперше місячну ходу використовували ще в 1964 році. Тоді знаменитий француз Жан Луїс Барр пройшов нею в класичній пантомімі для фільму "Діти Райка". Однак все запам'ятали цей танець тільки після того, як її представив світу Майкл Джексон. Шанувальники творчості короля попа миттєво розтягнули її у двори, навчившись повторювати ці рухи буквально за пару-трійку годин. Щоб навчитися танцювати місячну ходу , потрібно, в першу чергу, подбати про зручне взуття. Вона обов'язково повинна бути м'якою і не рельєфною.
2
Ноги повинні бути пластичними і легко відгукуватися на кожен рух. Як домогтися успіху в освоєнні цього руху? Тільки тренуваннями і повторенням рухів раз за разом, знову і знову. Коли все готово, встаємо перед дзеркалом, так легше буде побачити і оцінити свої помилки. Ноги разом, руки вільно відпущені. Направляємо весь вага тіла на ноги.
3
Далі потрібно поставити ліву ногу назад, спираємося на носок і повільно переносимо вагу корпусу на цю ногу (нічого, що відразу все робиться повільно, після декількох наполегливих тренувань швидкість з'явиться). Тіло в цей момент потрібно відхилити трохи назад. Упор на лівій нозі.
4
Тепер, як можна більш плавно, таким ковзним рухом, потрібно відвести праву ногу назад, намагаючись не відривати її від підлоги. Ковзати нога повинна якомога далі назад.
5
Щоб закінчити рух, потрібно опустити п'яту лівої ноги і одночасно підняти п'яту правої ноги. І ось тільки тепер можна перенести вагу корпусу з лівого ноги на праву. Тепер звільнилася ліва нога може ковзати по підлозі назад. Як тільки вона проковзне, потрібно поміняти п'яти лівої і правої ноги, і знову вага корпусу переходить на ліву ногу. Ось і все - рух закольцовано. Тепер потрібно відпрацьовувати руху і швидкість, уважно стежачи за прямою лінією, по якій весь танець і будується.
Корисна порада
Бажано адекватно підбирати покриття та взуття. Не варто пробувати місячну ходу виконувати в кросівках, а покриття - шорстким.