Як видалити плями рослинного масла. рецепт Як вивести пляму від рослинного масла.

Плями від рослинного масла на одязі раніше доставляли величезні неприємності. Тепер, завдяки незліченній безлічі сучасних ефективних засобів, будь-які плями виводяться легко і просто. Але деякі народні засоби і сьогодні частенько рятують в екстрених ситуаціях.
Вам знадобиться
  • Засіб для миття посуду, гас, сіль, зубний порошок, господарське мило, крохмаль
Інструкція
1
Якщо ви поставили пляму будинку, то одразу ж візьміть будь-який засіб для миття посуду і капніть на пляму. Добре втирайте і залиште на півгодини. Після виперіть, як звичайно. Сіль теж є швидкою допомогою для свіжих масляних плям. Відразу ж посипте пляма кухонною сіллю і розітріть, міняйте сіль кілька разів і дуже ймовірно, що пляма зникне на місці.
2
Рецепт, перевірений часом - посипте пляма від рослинного масла зубним порошком, розітріть і залиште на добу. Потім струсіть порошок і почистіть щеткой.Еслі зможете дістати гас, змочіть пляма їм, а потім відіпрати річ мильною водою.
3
Якщо пляма велике і старе, приготуйте суміш з двох частин натертого господарського мила, однієї частини нашатирного спирту і двох частин скипидару. Просочіть пляма цією сумішшю, через кілька хвилин виперіть ізделіе.Другой варіант цього рецепта - господарське мило ретельно змішайте 1:10 з бензином, цією пастою змочіть пляму і виперіть річ через кілька годин.
4
Спробуйте позбутися плями за допомогою праски. Покладіть на пляму, а також під нього, складену туалетний папір. Потім гарячою праскою проводите по паперу, вона буде вбирати жир. Папір міняйте, поки весь жир не зникне. Другий варіант - на пляму насипте крохмаль, накрийте серветкою, пропрасовуйте гарячою праскою. Міняйте крохмаль, якщо пляма дуже велике.
5
Старе масну пляму можна вивести бензином або ацетоном. Намочіть пляму, потім пропрасуйте праскою через папір. Потім речі періть в теплій мильній воді.
Корисна порада
Ацетатний шовк можна обробити тампоном, змоченим в ефірі. З плямами на атласному шовку можна впоратися за допомогою простого крейди, посипте пляма, розітріть і струсіть, потім промийте в теплій воде.Жірние плями на темній шкірі можна видалити круто збитим яєчним білком.