Як одягати місячної дитини.

Перший місяць життя малюка приносить його батькам багато турбот: починаючи від питань щоденної гігієни, закінчуючи проблемою, як його одягати. Мало того, що недосвідчені молоді мами часто не знають, як одягати місячного дитини - у теплий одяг чи ні, так ще й дитина всіляко чинить опір цьому процесу.
Інструкція
1
Почнемо з того, який одяг треба підібрати залежно від температури. Літня спекотна погода відчувається не тільки дорослим, але й малюкам. Одягаючи дитини , згадайте негласне правило: «На одну тоненьку річ більше, ніж на себе». Якщо ви одягаєте футболку і шорти, то місячному малюку підійде бавовняний комбінезон, шкарпетки і чепчик.
2
Періодично перевіряйте, комфортна чи температура для вашого малюка: якщо носик прохолодний, але малюк спить, значить, все добре; якщо холодненького ручки і дитина ворушиться - значить, потрібно прикрити пелюшкою. Перегрів теж ні до чого, тому якщо спинка малюка і шийка вологі, то ви, занадто тепло одягли дитини . Взимку гуляйте в теплом комбінезоні або в ковдрі, періодично перевіряючи носик - якщо він холодний, то вже пора додому. В холодну пору року розумна багатошаровість: пара сорочечок, кофточка, повзунки, штанці і т.д.
3
Вибір одягу - це ще не все у вирішенні питання, як одягати місячного дитини . Як правило, маленькі діти зовсім не люблять цей процес. Є декілька хитрощів, до яких можна вдаватися: Тканина для одягу місячного малюка повинна бути натуральною, а всі шви, прилеглі до тіла, назовні.
4
Використовуйте кофтинки та боді з горловиною на кнопках або гудзиках. Вам не доведеться зайвий раз щось одягати на дитини через голову, що зазвичай дуже дратує малюків.
5
Заздалегідь розкладіть всі речі в тому порядку, в якому ви їх будете одягати - і час заощадите, і нерви.
6
В процесі одягання розмовляйте або співайте дитині пісеньку. Головне - робити це ласкавим голосом, тим самим відволікаючи малюка.
7
Температура в кімнаті, де ви переодягаєте місячного дитини , повинна бути комфортною - 23-250С.
8
З часом ви самі визначитеся, у що і як вам зручніше одягати вашого малюка. Наберіться терпіння і розуміння, адже для дитини цей процес не дуже приємний, так шкіра місячного чоловічка ще дуже ніжна і реагує на найменший дотик.